IPhone 12 i ri me ngjyrë vjollcë në shitje të Premten

Pastërtia e re e iPhone 12

Në ngjarjen e sotme, ne po shohim shumë ngjyra dhe gëzim. Tipike e pranverës. Dhe Apple na befason me një reklamë të gëzuar dhe plot ngjyra. I ri iPhone 12 vjollcë në para-shitje nga e premtja. Sigurisht një deklaratë e vërtetë qëllimi me këtë model të ri.

Apple ka pasur një surprizë në këtë ngjarje të re pranverore. Ndërsa Tim Cook ishte duke shëtitur nëpër Apple Park në një ditë shumëngjyrëshe të pranverës, iPhone 12 i ri me ngjyrë vjollce u prezantua. do të bashkohet me formacionin mini dhe iPhone 12 të Premten, me dërgimi i porosive të para më 30 prill.

Kjo ngjyrë e re thekson skajet e sheshta të aluminit të iPhone 12, të cilat përputhen në mënyrë të përkryer me ngjyrën e xhamit të pasëm të bluar saktësisht.

Të dy modelet, iPhone 12 dhe iPhone 12 mini kanë teknologjinë më të mirë të Apple që tani është një nga ngjyrat më të guximshme dhe në të njëjtën kohë më të bukurat që kam parë, të paktën, në një telefon. Ne do të kemi më të mirën e teknologjisë në ngjyra më e mirë.

Gjithashtu me te bollshme Ekranet Super Retina XDR Edge-to-edge me OLED për një përvojë shikimi më të ndritshme, më gjithëpërfshirëse dhe mbulesën e përparme Ceramic Shield, duke siguruar hapin më të madh të qëndrueshmërisë ndonjëherë në iPhone, ne kemi një nga pajisjet më të mira të Apple.

IPhone 12 dhe iPhone 12 mini në ngjyrë vjollcë do të jenë në dispozicion për rezervim nga e Premtja, 23 Prill, me disponueshmëri nga e Premtja, 30 Prill. Klientët gjithashtu mund të plotësojnë iPhone-in e tyre me një këllëf të ri lëkure MagSafe në të njëjtën ngjyrë, por pak më të errët.

Do të ketë ngjyra të reja për pajisje që mund të blihen tani e tutje. Blu e kapri, fëstëk, pjepër ose ametist ... Sapo Apple Store të hapet përsëri, do të keni mundësinë t'i shihni drejtpërdrejt.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.