IPod dhe iPhone të pajisur mirë me altoparlantë Logitech

Altoparlantë Logitech për iPod

Logitech Pure-Fi Express Plus është një altoparlant me shumë drejtime virtyti kryesor i së cilës është të sigurojë cilësi të shkëlqyeshme të zërit, dhe nga ana tjetër është Logitech Pure-Fi në çdo kohë është një orë me zile që shkon mirë me të iPod e iPhone, të aftë për tu akorduar në një stacion radio, plotësuesi perfekt i atij cepi të shtëpisë që është "i dobët" në dekorim, këto dy sisteme të folësit kompakt punon mirë me iPhone e iPhone 3

Mark Schneider, Nënkryetar i Logitech Ai tha: "Kërkimi ynë zbuloi se si pajisje muzikore dixhitale, veçanërisht ato iPod, ata iken duke u integruar në jetën tonë, ne kemi kërkuar aksesorë për të optimizuar përvojën"dhe shtoj:"Modeli ynë i fundit i folës de iPod Shtë krijuar për të kënaqur secilin person sipas nevojave të tij individuale, pavarësisht nëse doni të lavdëroni audio dhe transportueshmëri, ose një orë me zile me karakteristika të reja dhe moderne.".

Pure-Fi Express Plus ofron akustikë gjithëdrejtuese, një sistem që deri më sot kishte vetëm Home-Teatrot, ky sistem lëshon zë në të gjitha drejtimet me shtrembërim zero, dhe sikur të mos mjaftonte, ai punon me bateri dhe ka një dorezë të integruar që ndihmon në lëvizje, dhe një telekomandë me një diapazon deri në 10 metra, kjo pajisje ishte lëshuar në tetor dhe për një çmim prej 79.99 $.

Do por parte Logitech Pure-Fi në çdo kohë, me inovativen e saj teknologji nga lëvizja, lejon ndër të tjera, që tuajin iPod o iPhone gjithmonë kanë ngarkesë të mjaftueshme. Ka një sensor lëvizje që ju lejon të vendosni alarmin pa ndezur dritën, gjithashtu ka një ekran të lehtë për t’u lexuar dhe gjithashtu ka radio dixhitale AM ​​dhe FM. Ai doli në treg në tetor dhe u vlerësua në 99.99 $.

Përmes | IpodizuarPërmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Berto dijo

  A di dikush se si ta vendosë këtë radio në mënyrë që koha e alarmit të zgjasë më shumë ... sepse e vetmja gjë që kam arritur deri më tani është që alarmi të zgjasë 3 sekonda dhe pas një kohe të fiket (pa ju prekur apo kaluar dorën). .. dhe kështu askush nuk zgjohet.

  Unë ndjek udhëzimet për në letër, por ata nuk komentojnë për kohën e alarmit (po për intervalin midis të parit dhe tjetrit, por jo për kohën që zgjat i pari i alarmeve).