Jabra prezanton kufjet e reja Evolve2 75

Jabra Evolve2 75

Jabra Evolve2 75 e re u prezantua dje në një ngjarje në internet të firmës popullore. Gjithnjë e më shumë përdorues janë të interesuar për produktet e kësaj kompanie që vazhdon të punojë për të përmirësuar performancën e produkteve të saj. Në këtë rast, Jabra Evolve2 75 janë gjenerata e ardhshme e Evolve2, ata janë përmirësuar dhe punuar në to për t'u bërë kufje fokusuar plotësisht në sigurimin e produktivitetit më të madh në punë dhe përmirësimin e cilësisë së audios.

Mund të themi se këto të reja Jabra Evolve2 75 është se kanë një dizajn i dyshekut prej lëkure sintetike, e cila përmirëson ventilimin dhe zvogëlon presionin në veshë. Ky dizajn së bashku me materialet e prodhimit me cilësi të lartë i bëjnë kufje të rehatshme për t'u përdorur për orë të tëra, qoftë gjatë orarit të punës ose drejtpërdrejt për kohën e lirë.

Jabra Evolve2 75

Këto janë disa nga karakteristikat dhe specifikimet kryesore e Evolve2 të ri 75:

 • 26% më shumë anulim të zhurmës se Evolve 75 falë Jabra Advanced ANC të rregullueshme, një chipset të dedikuar dhe teknologjisë së re Jabra Dual Foam
 • Mikrofona Premium Open Office me një bum të fshehur të mikrofonit 33% më të shkurtër se Evolve 75
 • Teknologji me 8 mikrofona të integruar
 • Deri në 36 orë muzikë dhe 25 orë kohë bisede
 • Personalizimi me Jabra Sound + dhe Jabra Direct
 • Muzikë e fuqishme me altoparlantë 40 mm dhe kodek AAC

Me pak fjalë, kishte të bënte me përmirësimin e kufjeve të shiritit që ata kishin tashmë në katalogun e produkteve të tyre dhe duket se e bënë. Këto Jabra Evolve2 75 të reja do të jenë dE disponueshme nga 15 tetori në faqen e internetit të Jabra dhe në dyqane për 329 euro ose 349 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.