jDownloader rinovohet me vend

paraqitja e shkarkuesit

Nëse ekziston një program që urren diskun e ngurtë të Mac-ut tim, ai është jDownloader, sepse kur e vendos dhe fillon të punojë së bashku me Megaupload Premium, kjo është një e dhënë e të dhënave pa ndërprerje. Ndoshta po flasim sot, me këtë version (jo me ato të mëparshmit të një performance të diskutueshme) të një nga programet më të mira falas Mac.

Ju kujtoj se jDownloader është bërë në Java, pra struktura e tij multiplatforme. Imagjinoj që ju të gjithë i njihni, por nëse dikush është i humbur, thjesht mos harroni se është një menaxher shkarkimesh për një mori serverash skedarësh, duke qenë në gjendje të menaxhoni llogaritë premium.

Shkarkoni | jDownloader

Burimi | Genbeta


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

9 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Carlinhos dijo

  Epo, po mendoja të shikoja se çfarë ndodh me Mac ose Java tuaj në Mac tuaj, por ju siguroj se në MacBook tim fluturon jDownloader, dhe duke thënë që nuk e kam provuar nuk është asgjë më shumë sesa të flas pa e ditur.

  Sonte vetë, në dy orë është transmetuar 9 GB, duke zënë 8 kapituj në 720p të The Big Bang Theory, duke tërhequr MegaUpload Premium ... por jo, thjesht duke mos tërhequr jo ....

  LinkGrabber funksionon në mënyrë të përsosur, MegaUpload bie si rrufe dhe ndërsa cilësimet premium janë paksa të fshehura, nuk ka problem. Dhe lidhjet nga clipboard ose DLC gëlltiten pa probleme.

 2.   Xavier dijo

  Siç mund ta shihni që nuk e keni provuar. Ajo që punon si kinema është ajo e mëparshmja. Ai nëse nuk do të ndalonte së shkruari të dhëna, sa më shpejt që t'i provonte ato si të disponueshme. Në jdownloader tani, ai që keni, të gjithë njerëzit në rrjet thonë se nuk funksionon, asgjë nuk po më shkon fare, madje nuk është në gjendje të testojë disponueshmërinë, dhe ata madje e kanë bërë atë thonë se është një katastrofë dhe ata që kanë bërë një mori gabimesh. Ok, provojeni shokun, dhe nëse funksionon për ju, ndani atë me rrjetin. Ju lutem !!!
  Na bëj një tuotrial me konfigurimin e ri dhe ne do të të adhurojmë ty !!!

 3.   Carlinhos dijo

  Disa njerëz mendojnë se për shkak se nuk shkon tek ai, nuk do të shkojë te pjesa tjetër ose diçka tjetër, "si mund ta thuash që nuk e ke provuar", e vërteta është se unë fillova të qesh dhe gjithçka.

  Sa i përket shtojcës, edhe unë shpesh kërcej. Provoni nëse kjo për të çaktivizuar azhurnimet dhe kur dëshironi ta azhurnoni me dorë duke klikuar butonin pranë kujtesës.

 4.   kiskilla dijo

  Carlinhos, funksionon në mënyrë perfekte për mua, problemi i vetëm është një azhurnim që gjithmonë më jep dhimbje kur filloj, ka të bëjë me unrar, dhe unë nuk di më se çfarë të bëj.

  Më thotë se ka një azhurnim të disponueshëm, unë ia jap ta instalojë dhe nuk e instalon kurrë, gjë që është e rrallë.

  Për pjesën tjetër, si ju, me një llogari premium rapidshare shkon si një e shtënë.

 5.   fernando dijo

  Përshëndetje, më ndodh, që kam një ekstrem të aeroportit në router dhe nuk mund të konfiguroj lidhjen e re, ekstremi i aeroportit nuk shfaqet në opsione, ndonjë ide?

 6.   patate të skuqura dijo

  Epo, as për mua nuk funksionon, azhurnohet dhe funksionon mirë, por kur ta mbyll nuk do të hapet më, duhet ta fshij atë dhe ta shkarkoj përsëri, azhurnoj, etj., Kjo më jep një problem me java, kam instaluar versionin e fundit mac dhe asgje, rri i njejte
  a dini si ta zgjidhni?

 7.   pelao dijo

  Unë kam një aeroport ekspres dhe nuk ka mundësi për të, nuk mund ta bëj atë të funksionojë. 🙁

 8.   engjëll dijo

  Ok është mirë, por asgjë tjetër nuk funksionon për mua, më shënoni në jdownloader të lartë dhe nuk kap asgjë: /

 9.   diego dijo

  ju lutem unë në rajonin e mesit mund të hap jdownloader në MacBook Pro tim, çfarë duhet të bëj për të hapur