Jitouch 2, një mundësi tjetër për të përmirësuar Multitouch

Të gjithë pronarët e një MacBook me një trackpad me shumë prekje ose Magic Mouse ata duhet të përdorin softuer që u lejon atyre të zgjerojnë aftësitë me shumë prekje të Mac-ut të tyre dhe me Jitouch 2 ata kanë një mundësi tjetër.

Jitouch 2 shton një mori gjestesh dhe personalizimesh në trackpad ose Mouse Magjike, siç mund ta shihni në video. Dhe gjithashtu ka disa gjeste unike shumë të këndshme lëvizëse.

Unë personalisht do të vazhdoj me Bettertouchtool, i cili funksionon shumë mirë për mua me Trackpad dhe Mouse Magjik, dhe në krye të tij është falas, pasi Jitouch 2 vlen 6 dollarë.

Burimi | Genbeta


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.