Dëshironi të krijoni aplikacionin tuaj? GoodBarber e bën më të lehtë për ju

Temat-GB-Biskota

Sot do të shohim një portal madhështor që ripërcakton konceptin e zhvillimit të aplikacionit për të gjithë ata përdorues që kanë një ide dhe duan ta përkthejnë atë duke krijuar aplikacionin e tyre, të gjitha pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme të kodit. Ky mjet është me të vërtetë i thjeshtë, ka një strukturë dhe ndërfaqe shumë të kujdesshme në mënyrë që përdoruesi ta aftësojë atë lehtësisht duke krijuar një aplikacion me një dizajn shumë të kujdesshëm.

GoodBarber, siç quhet ky mjet, ofron mundësinë e kryerjes së një projekti për të gjithë përdoruesit që dëshirojnë krijoni aplikacionin tuaj pa qenë e nevojshme të jeni ekspertë në të. Për ta bërë atë një punë me të vërtetë profesionale, ajo na ofron shumë shabllone me dizajne të ndryshme, ikona, ngjyra, sfonde, mundësi ndërfaqeje, shkronja, etj, etj.

Por, përpara se të lëshojmë një aplikacion në dyqan, në mënyrë që të gjithë përdoruesit e tjerë ta përdorin atë, ne duhet të jemi në gjendje të kryejmë disa prova me të dhe të shohim rezultatin përfundimtar për të qenë në gjendje të kryejmë prekjet e fundit nëse është e nevojshme, kështu që Me aplikacionin falas My GoodBarber, ne mund ta bëjmë atë. Për më tepër, ky aplikacion na jep mundësinë për të dërguar njoftime shtytëse tek përdoruesit edhe të vendosur në vendndodhje, të shikojmë statistikat ose thjesht kërkoni ndihmë nga ekipi mbështetës nëse kemi një problem.

GoodBarber vazhdon të zhvillohet çdo ditë dhe jo vetëm që ofron aplikacione vendase për iPhone ose Android, gjithashtu ka një aplikacion në internet në HTML5, i cili mund të përdoret në çdo shfletues dhe në çdo pajisje. Të gjitha këto mund t’i vërtetojmë falas për 30 ditë para se të nisë për të marrë ndonjë nga dy abonimet e mjetit, një me një çmim prej 16 € dhe tjetra për 32 € me më shumë veçori të disponueshme.

E gjithë kjo së bashku me informacione më të hollësishme mbi planet dhe funksionet e mjetit, ne mund ta gjejmë atë në faqen e tij në internet. A po mendonit të krijonit aplikacionin tuaj?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Krijo një aplikacion dijo

    Një mundësi tjetër nëse dëshironi të keni një aplikacion dhe nuk dini asgjë rreth programimit është Upplication. Mendova se ishte diçka shumë komplekse, por aspak.