Karikohuni me iMac tuaj ku të doni

pajisje, kasë iMac Në këto Krishtlindje përdoruesit e mushama y mollë Ata mund të zgjedhin nga një degë e madhe e produkteve që të dhurojnë ose të dhurojnë veten e tyre dhe kështu të bëjnë më të fundit fundvitit Mac-nific e mundshme Këtu është diçka që mund të interesojë ata që kanë një iMac.

Kur blini një iMac, kutia nga vjen nuk është krijuar saktësisht për ta marrë atë kudo, kështu që nëse duam të përfitojmë nga praktika e të pasurit një kompjuter tryezë kaq e lehtë për të lëvizur dhe është e përshtatshme për ne që të kemi tonën iMac afër, ndoshta do të ishte mirë të merrnim një valixhe për të mbartur tonën iMac.

Një shumë e rekomanduar është qese iMac nga iLugger. Isshtë dizajnuar nga najloni dhe polistireni i rëndë, plus ka një futje plastike midis shtresave të najlonit dhe polisterolit për të mbrojtur iMac. Ajo gjithashtu ka rripa për të mbajtur tonë iMac sikur të mbanim një çantë shpine ose një çantë të dërguarin.

Çanta iLugger iMac është në dispozicion për modelet iMac 17,20, 24 dhe 120-inç dhe mund të blini një nga 210 deri në XNUMX dollarë.

Në krye të gjithçkaje ka një video në YouTube në lidhje me demonstrimin e produktit, dhe duke gjykuar nga videoja, duket një mundësi e shkëlqyeshme kur merrni iMac për një shëtitje.

Përmes | Ilugger


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Bigsoso dijo

  Tani, është një dyqan tjetër ku mund të blini valixhe për imac 24 ″ / 20 ″ / 17 me një çmim më të lirë dhe modele të ndryshme.

  Këtu keni uebin: http://www.bigsoso.com

 2.   korrik trim dijo

  Unë jam urgjent të kem një valixhe për 21.5 ″ IMAC, ku mund ta gjej në Meksikë?