Face ID për Mac

Apple patenton Face ID për Mac

Apple patenton Face ID për Mac. Mirëmëngjesi, mëngë të gjelbërta. Një sistem që funksionon mirë që nga iPhone X dhe nuk është përfshirë ende në Mac.

iFixit

iFixit çmonton MacBook Air të ri

iFixit çmonton MacBook Air të ri. Ngrohës i ri, instalime elektrike të reja, bateri e njëjtë dhe RAM dhe SSD janë ende të bashkuara në pllakën amë.

MacBook 12

Një MacBook 12 inç për 999 euro

Një marrëveshje e mirë për një MacBook 12 inç me ngjyrë ari në Amazon. Çmimi është me një zbritje prej 33% në çmimin e tij të zakonshëm

Animaionic është një pajisje pothuajse e përsosur për Mac Mini tuaj

Rritni fuqinë e Mac Mini me Animaionic

Nëse doni të rrisni fuqinë e punës dhe ruajtjes së Mac Mini tuaj, ju do të pëlqeni këtë projekt në Kickstarter dhe do të dëshironi të keni një animaionik

IKEA

HomeKit mbetet prapa në blinds zgjuar Ikea

Ikea thotë se blindët e saj inteligjentë Fyrtur dhe Kadrilj së shpejti do të marrin mbështetje për Apple HomeKit. Ne do të shohim se çfarë është e vërtetë në të

AirPods Elago

Elago nis një rast të ri për AirPods, AW6

Elago fillon një rast të ri për AirPods me dizajnin e iPod-eve të vjetra. Në këtë rast nuk është për AirPods Pro, por sigurisht që nuk duhet shumë kohë për të arritur

Mac Pro

Mac Pro i ri kalon procesin FCC

Mac Pro i ri i Apple sapo kaloi çertifikimin FCC pa pengesa, kështu që është një hap më shumë për të dalë në treg në të vërtetë

AirPods

Uebfaqja e Apple në Spanjë përqendrohet në AirPods

Apple përfiton nga faqja e saj e internetit për të reklamuar produktet e saj dhe ata gjithmonë shtojnë një në plan të parë në mënyrë që sa më shpejt që të hyjnë të shfaqet dhe këtë herë të jenë AirPods.

Mbrojtësi i ekranit me përparësi magnetike MacBook Pro

FCC certifikon një MacBook Pro të ri

FCC ka certifikuar një MacBook Pro të ri që mund të dalë në treg së shpejti. Për këtë ju nuk keni nevojë për një fjalim kryesor, ne tashmë e dimë se si Apple i shpenzon ato