JJ Abrams

HBO merr serinë e re JJ Abrams

Më në fund, gjithçka duket se tregon se përvoja e HBO në botën audiovizive i ka lejuar asaj të fitojë të drejtat për serinë e ardhshme nga regjisori dhe producenti JJ Abrams.

kujdesi për mollët +

AppleCare + i HomePod do të kushtojë 39 dollarë

Ndërsa data e rezervimit dhe fillimit të HomePod është zyrtarizuar, Apple gjithashtu ka vënë në dispozicion të përdoruesve çmimin që do të ketë programi i mbrojtjes së zgjatjes dhe mbrojtjes së garancisë AppleCare +

Podkasti i Apple

Podcast 9 × 17: Lajme dhe gënjeshtra

Edhe një javë, iPhone dhe unë jam nga ekipi i Mac News janë mbledhur para mikrofonave për të folur rreth lajmeve më të rëndësishme që kanë rrethuar Apple dhe teknologjinë në përgjithësi.

iMac Pro

Merrni iMac Pro me 1.000 dollarë ulje

Kur kanë kaluar vetëm 15 ditë nga mbërritja e iMac Pro, në disa ndërmarrje amerikane, ne tashmë mund ta gjejmë atë me një zbritje prej 1.000 eurosh.

shazam

Shazam, në pamjet e Apple

Ditët e fundit, numri i thashethemeve është rritur në të cilin pretendohet se Apple mund të njoftojë blerjen e Siri të hënën.

SiriusXM Radio tani mbështet CarPlay

Djemtë në SiriusXM kanë azhurnuar aplikacionin e tyre në mënyrë që tani e tutje të jetë përfundimisht i pajtueshëm me teknologjinë CarPlay të Apple