Ne testuam kufjet e reja energjetike BT2 dhe i duam

Sistemi i energjisë Na surprizon përsëri me një kufje Bluetooth të dizajnuar me kujdes, tingull të mirë, një çmim më të mirë dhe perfekt për të shoqëruar iPhone, iPad, Mac ose ndonjë pajisje tjetër me lidhje Bluetooth. Janë të rejat Kufje energjie BT2 që kemi testuar në Applelised dhe që ne ju tregojmë në detaje më poshtë.

Kufje të energjisë Unboxing BT2

Siç ndodh gjithmonë, dhe me rrezikun e përsëritjes, firma spanjolle Sistemi i energjisë  kujdesuni për detajet e prezantimit të këtyre përsëri Kufje energjie BT2 Me një kuti plotësisht në përputhje me produktin që mban brenda. Këto kufje arrijnë duart tona të mbushura në mënyrë të përsosur në mënyrë të tillë që ato të mos lëvizin asnjë milimetër brenda kutisë që i mban ato plotësisht të mbrojtura.

Siç isha duke thënë, brenda Kufje energjie BT2 Ata vijnë plotësisht të mbrojtur dhe të palosur. Po, sepse bëhet fjalë kufje të palosshme shumë më komode për tu transportuar. Përveç kësaj, ato shoqërohen nga kablloja e karikuesit, dokumentacioni, ngjitësit tashmë klasikë që Sistemi i energjisë përfshin në të gjitha produktet e saj, si dhe kartën Garanci 36 muaj, diçka që shumë pak ofrojnë aktualisht.

karakteristika të

Te reja Kufje energjie BT2 kanë një ngjashmëri të caktuar me Kufje energjie BT3 që ju kemi treguar tashmë në Applelizados por këtë herë me një stil të caktuar më të rastësishëm dhe rinor pa humbur asnjë elegancë që aq shumë luan me iPhone ose iPad.

 

Kufje energjie BT2 kanë të butë jastëkët prej lëkure e cila, së bashku me errësimin mbushje në brendësi të rrathës suaj, i bëjnë ata me të vërtetë të qetë për t'u përdorur. Ata gjithashtu kanë apertura e rregullueshme kështu që ata përshtaten praktikisht me çdo lloj koke, si dhe janë jashtëzakonisht të lehtë falë vetëm 155 gramë të peshës së saj.

Dhe siç e keni parë tashmë, ata gjithashtu kanë një sistemi i palosjes që i bëjnë ato shumë më të lehta për tu marrë me vete kudo.

Po flasim për kufje me Bluetooth dhe si mund të ishte ndryshe edhe ato funksion i kontrolluar i mikrofonit dhe ndjeshmërisë së lartë të integruar që ju lejojnë t'u përgjigjeni të gjitha thirrjeve tuaja shpejt dhe me lehtësi.

Dhe nga vetë kufja mund të kontrolloni funksionet PLAY / PAUSE, cilësimet e volumit dhe PWRPARA / KTHIMI midis këngëve pa pasur nevojë të prekni iPhone, iPad ose në përgjithësi, luajtësin me të cilin po i përdorni.

Specifikimet teknike

Kufje energjie BT2 Ata kanë një lidhje Bluetooth 4.0 me konsum të ulët të energjisë dhe një gamë prej 10 metrash dhe një bateri litiumi të rikarikueshme që u jep atyre një autonomia prej 10 orësh në riprodhim.

Sa i përket cilësisë së zërit, si seria BT3, këto kufje ofrojnë një tingull të këndshëm dhe mbështjellës për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar që nuk do t'ju zhgënjejë aspak.

Ne testuam kufjet e reja energjetike BT2 dhe i duam 9

Çmimi dhe disponueshmëria

L Kufje energjie BT2 Ato janë në dispozicion në dy ngjyra: cyan, e cila është ajo që ju kemi treguar, dhe purpurtë me çmim të pabesueshëm të 29,90 € në vetvete Uebfaqja Energy Sistem.

Gjithashtu, nuk mund të harroni se mund të bashkoheni me Klub energjie dhe merrni "energji", pikë që mund të shkëmbeni me zbritje tashmë nga blerja juaj e parë (vetëm për t'u bashkuar tashmë merrni 300 energji ekuivalente me 3 € zbritje), ato madje ju japin energji për të marrë pjesë në lotaritë e tyre.

Zbuloni Çlirimet e Energjisë

Dhe ne nuk mund ta përfundojmë këtë artikull pa përmendur iniciativën e madhe që ata kanë pasur që nga ajo kohë Sistemi i energjisë si një rezolutë e vitit të ri dhe që prej asaj kohe Applelised Ne mbështesim me bindje totale duke shpresuar që të shërbejë si një shembull për kompanitë e tjera. Ne flasim për Liritë e Energjisë, një iniciativë e ndihmës sociale në të cilën të gjithë mund të bashkëpunojmë duke ditur se duke blerë produktet e tyre një pjesë e parave tona i dedikohet qëllimeve të mira.  Liritë e Energjisë Ato janë "një veprim i Bashkëpunimit Social në të cilin secili prej anëtarëve të ekipit të Energjisë bashkëpunojnë në mënyrë që vitin e ardhshëm të jetë pak më mbështetës, duke ndihmuar shkaqet më në nevojë". Ju ftojmë ta zbuloni në videon vijuese:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)