Popcorn Time beta 3 kthehet në Mac

Koha kokoshka

Pas çfarë gjeneroi shumë polemika dhe u hoq nga rrjeti, Aplikacioni për transmetimin e filmit Popcorn Time është kthyer në Mac. Në këtë aplikacion, përdoruesit mund të transmetojnë filma torrent pa pasur nevojë t'i shkarkojnë ato në kompjuter.

Në këtë rast, Publikohet aplikacioni Beta 3 për Kokoshkat, duke arritur me një dizajn të ri, një lojtar të përmirësuar dhe mundësinë e shikimit të serialeve televizive me titra.

Pas shkarkimit të beta-s së re të aplikacionit Popcorn Time kemi mundur të vëzhgojmë që është shtuar mundësia e shikimit të serive televizive edhe në HD. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje t'i shijoni ato me një numër të madh të titrave në dispozicion.

Koha e serialeve në kokoshka

Nga ana tjetër, ekziston një ridizajnim i ndërfaqes së aplikacionit, në të cilën janë shtuar më shumë mundësi dhe ndryshime estetike. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të shtoni të preferuarat, si dhe cilësime të ndryshme për përdoruesin. Në faqen zyrtare të zhvilluesit të aplikacionit mund të gjejmë një listë të shkurtoreve të tastierës të cilat gjithashtu i janë shtuar aplikacionit, i cili në këtë rast është përkthyer plotësisht në spanjisht.

Filma-Kokoshka-Koha

Nëse jeni një adhurues i serive VO, ju sigurojmë se ky aplikacion do t'ju bëjë të kaloni orë të tëra para ekranit të kompjuterit tuaj duke shijuar seri të organizuara në mënyrë perfekte me përmbledhjen e secilit prej episodeve. Ne e kemi testuar atë dhe funksionon në mënyrë perfekte, megjithëse ndonjëherë mund të keni lidhje të ngadalta në varësi të shpejtësisë së Internetit që keni kontraktuar.

Shkarkim - Popcorn Time beta 3


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.