Kompania e Heroes 2: Master Collection, tani e disponueshme në Mac App Store Kompania e Heroes 2: Master Collection

Pasditja e së Premtes gjithmonë na lë një lojë tjetër interesante për përdoruesit e Mac-së më shumë lojtarë dhe në këtë rast kemi lojën e lëshuar së fundmi Kompania e Heronjve 2: Mbledhja Master. Në këtë rast, loja është në dispozicion për ata që duan ta blejnë atë nga dyqani i aplikacioneve të Apple, dyqani Mac App.

Në këtë lojë ne do të duhet të vendosim veten përpara trupave përmes betejave të shpejta në kohë reale që përbëjnë luftën brutale për të kthejeni rrjedhën e Luftës së Dytë Botërore. Nga mbrojtja e dëshpëruar e Stalingradit deri te fitorja në Berlin, do t'ju duhet të mposhtni edhe armikun kokëfortë dhe të ftohtin vdekjeprurës të dimrit rus.

Kompania e Heronjve 2: Mbledhja Master arrin plotësisht e ngarkuar me lojë strategjike emocionuese në kohë reale, DLC dhe të tre zgjerimet:

 • Ushtritë e Frontit Perëndimor kthejnë rrjedhën e luftës me shumë lojtarë duke përfshirë Forcat e SH.B.A. dhe Gjermaninë Oberkommando West në mënyrën Showdown
 • Ardennes Assault ju vë në komandë të Forcave Amerikane në një fushatë të shpejtë me një lojtar kundër makinës së frikshme gjermane të luftës.
 • Forcat Britanike ju lejojnë të luftoni për Mbretin dhe Atdheun në të gjithë Evropën Veriperëndimore dhe në Gjermani

Para se të bëni blerjen, pasi në këto raste, është më mirë të shikoni kërkesat minimale të nevojshme për të qenë në gjendje të luani në heshtje në Mac, në këtë rast ato janë si më poshtë:

 • Të gjithë MacBook Pro Retina 13 inç që nga viti 2016
 • Të gjithë 15-inç MacBook Pro Retina që nga mesi i vitit 2012
 • Të gjithë MacBook Pro 15 inç nga Mesi i vitit 2012 me një kartë grafike 1 GB ose më mirë
 • Të gjithë iMac 21,5 inç që nga fundi i vitit 2013 me procesor 1.8GHz i3 ose më mirë
 • Të gjithë iMac 27 inç që nga fundi i vitit 2013 (modelet e fundvitit 2012 me karta grafike Nvidia 675MX ose Nvidia 680MX gjithashtu mbështeten)
 • Të gjithë iMac Pro nga fundi i vitit 2017 dhe Mac Pro nga fundi i vitit 2013

Ajo mund luaj megjithëse nuk rekomandohet për cilësinë grafike që kërkon kjo lojë me Mac-in e mëposhtëm:

 • Të gjitha miniaturat e Mac që nga fundi i vitit 2014
 • Të gjithë MacBooks që nga fillimi i vitit 2016
 • Të gjithë MacBook Air që nga mesi i vitit 2013
 • Të gjithë MacBook Pro 13 inç që nga fundi i vitit 2013

Përveç këtyre pajisjeve të përputhshme, është e nevojshme që Mac-u ynë të montojë një Procesor 1,8GHz, të ketë 8 GB RAM, një kartë grafike 1 GB, të ketë të instaluar macOS 10.14 ose më të lartë dhe kanë të paktën 45 GB hapësirë ​​të lirë në disk. Loja nuk mund të ekzekutohet në vëllime të formatuara që janë "të sipërme, të ulëta".

Koleksioni i Kompanisë së Heronjve 2 (Lidhja e AppStore)
Koleksioni i Kompanisë së Heronjve 239,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.