MoneyKontrolloni aplikacionin për të kontrolluar shpenzimet tona

aplikimi-kontrolli i parave-2

Aktualisht në Mac App Store ka aplikacione për të ndjekur shpenzimet tona dhe shumë janë përdoruesit që e shohin këtë lloj aplikacioni të shkëlqyeshëm për të menaxhuar financat e tyre personale. Sot dhe duke përfituar nga ajo që është falas për një kohë të kufizuar (Ne nuk e dimë deri kur) do të shohim një që kryen këtë detyrë. Sigurisht, ai ka një kufi në numrin e hyrjeve, maksimumi 20 në muaj, që do të thotë se nëse duam të bëjmë më shumë ndryshime, do të duhet të kalojmë nëpër kutinë dhe paguaj 12.99 euro për të hequr këtë kufizim. aplikimi i kontrollit të parave

Kur është e mundur dhe zhvilluesit e lejojnë atë, mua më pëlqen të testoj aplikacionet përpara se të paguaj për to dhe kështu të verifikoj se ato janë vërtet ato që më duhen dhe besoj se ky sistem që ka këtë dhe shumë aplikacione të tjera në stilin (Lite) është më e mira. Në këtë rast aplikacioni është falas për një kohë të kufizuar dhe kur mbaron promovimi do të duhet të kalojmë nëpër arkë po ose po për ta provuar.

Isshtë aplikacioni MoneyControl dhe siç sugjeron emri i tij është i aftë të kontrollojë të gjithë numrat tanë të kontabilitetit në shtëpi dhe na lejon të mbajmë një regjistër dhe të menaxhojmë më mirë paratë që vijnë brenda dhe nga xhepat tanë ose për të bërë blerje, qira, benzinë, fëmijë, udhëtime, etj ...

aplikimi-kontrolli i parave-1

Gjithashtu ky aplikacion ka versionin e tij për idevice tonë, iPhone ose iPad për 0,89 euro dhe është sinkronizuar me iCloud ose Dropbox për të sinkronizuar të dhënat ose për t'i modifikuar ato, diçka shumë e dobishme kur jemi larg Mac-ut tonë dhe bëjmë çdo lloj blerjeje ose kontributi në llogaritë tona.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Më shumë informacion - Paketa e verës: 10 Aplikime për 49,99 $


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Carmen Moreno dijo

  Unë kam përdorur MoneyControl që nga gushti 2013, duke paguar atë që kërkova të mund të futja të gjitha të dhënat që më duheshin dhe me rezultate të kënaqshme, por tani nuk më lejon të hyj në të dhënat e mia të vitit 2013, kështu që më ka lënë të varur. Unë kisha nevojë të kontaktoja për të ditur nëse ata do ta shkurtojnë gjithmonë kur të duan. Atëherë nuk ia vlen! Ata duhet të kishin paralajmëruar që në fund të vitit të ndërpresin aksesin!
  Si mund të rimarr të dhënat e mia të vitit 2013 ??. A mund te me ndihmosh? Faleminderit!