Konvertoni midis formateve të videos me Çdo Converter Mp4

Konvertuesi MP4

Kur bëhet fjalë për konvertimin e formateve të videos, në App Store Mac kemi në dispozicion një numër të madh të aplikacioneve, shumë prej tyre të paguar. Sot po flasim për MP4 Converter, një aplikacion falas, gjysmë falas, që nga funksioni i konvertimit të videos që na ofron Nuk ka asnjë lloj kufizimi dhe nuk na fton të paguajmë në çdo kohë.

Konvertuesi MP4 na lejon të konvertojmë videot tona të preferuara në çdo format falas. Por gjithashtu, brenda opsioneve të pagesës, ne mund të shtojmë titra dhe të aplikojmë filtra në konvertimet që bëjmë. Nëse doni të dini më shumë detaje rreth formateve të mbështetura dhe funksioneve që na ofron, ju ftoj të vazhdoni të lexoni.

Të dy iOS dhe macOS kanë qenë të pajtueshëm për dy vjet me kodeksin H.265, një kodik që na ofron ngjeshje fantastike të videos, duke zvogëluar madhësinë përfundimtare të skedarit praktikisht në gjysmë. MP4 Converter, na lejon të përdorim këtë kodek për të zvogëluar madhësinë përfundimtare të skedarëve që ne konvertojmë.

Por, jo vetëm që na lejon të kthejmë në mes të formateve të videos, por gjithashtu na lejon të konvertojmë skedarët midis formateve të ndryshme audio, kështu që bëhet një aplikacion fantastik si për audio ashtu edhe për video.

Nëse edhe ne duam shtoni titra dhe këngë të tjera audio (ideal për krijimin e skedarëve në formatin MKV), ne gjithashtu mund ta bëjmë atë, por duhet të kalojmë nëpër kutinë dhe të paguajmë 10,99 euro për të zhbllokuar këtë mundësi.

Formatet hyrëse të konvertuesit MP4

MP4, MPG, MPEG, MPEG 2, DAT, MP4, M4V, TS, RM, RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QuickTime MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, MPG, WebM, M4V ...

Formatet e daljes së MP4 Converter

Video - MP4 (MPEG-4, H.264 / MPEG-4 AVC), MOV, H.264, H.265, AVI, DivX, XviD, VOB, MKV, FLV, MOV, AVI, WMV ...

Për të qenë në gjendje të përdorin MP4 Converter, pajisjet tona duhet të menaxhohen nga OS X 10.7 ose më vonë dhe një procesor 64-bit. Shkarkimi i aplikacionit është plotësisht falas dhe është i pajtueshëm me macOS Catalina

MP4 - në konvertuesin MOV / MP3 (Lidhja e AppStore)
MP4 - në konvertuesin MOV / MP314,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.