Konvertuesi i Ondesoft AudioBook për Mac

Konvertuesi i librit audio

Ondesoft Konvertuesi i AudioBook për Mac u lejon përdoruesve të heqin me lehtësi mbrojtjen DRM dhe çdo mbrojtje të padëshiruar në mënyrë që skedarët "m4b" libra të blerë dhe audio "Aax" ato mund të luhen në çdo pajisje që duam.

Ne nuk do të shqetësohemi për informacionin e kapitujve, pasi që ato informacione do të ruhen përmes skedarëve "m4a", duke na lejuar të vazhdojmë të dëgjojmë aty ku kemi lënë në raste të mëparshme.

Këto janë vetëm disa nga karakteristikat kryesore të Ondesoft AudioBook Converter për Mac:

 • Konvertoni skedarët e mbrojtur nga DRM "aax" dhe "m4b" në cilindo nga formatet më të njohura të skedarëve Mac, duke përfshirë: MP3, AAC, AC3, etj.
 • Kjo ju lejon të konvertoni skedarët me shpejtësi konvertimi deri në 16X gjatë regjistrimit.
 • Ekziston një shndërrim në grupe, duke i lejuar përdoruesit të shndërrojnë të gjithë koleksionin e tyre të librave audio me shtypjen e një butoni.
 • Kontrollet e përparuara u lejojnë përdoruesve të ndryshojnë kodekun, bit-in, shpejtësinë e mostrës dhe numrin e kanaleve.
 • Etiketat e identifikimit dhe informacioni i meta të dhënave ruhen në skedarët e krijuar MP3 dhe M4A.

Me pak fjalë, nëse doni të luani adibooks tuaj në ndonjë nga pajisjet tuaja pa pasur probleme DRM, instaloni Ondesoft AudioBook Converter dhe provojeni.

Më shumë informacion - Kitabu, lexues ePub me dizajn minimalist

Burimi - Kult i Mac

ShkarkojAudioBook Mbulues


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.