Krijoni kungujt tuaj Halloween me Lab's Pumpkin Lab

Ne jemi në këtë datë aq të rëndësishme sa është Parti Halloween dhe padyshim që nuk mund të humbisnim mundësinë për të treguar një aplikacion në lidhje me këtë parti, përveç nëse kjo na bën të kalojmë një kohë të mirë para Mac me të vegjlit në shtëpi, me miqtë apo veten tonë.

Në këtë rast çfarë kemi të bëjmë me këtë aplikacion të ri të quajtur Laboratori i kungullit të JackIsshtë e thjeshtë dhe do të shërbejë për të kaluar një kohë të mirë duke krijuar modelet tona të kungujve Halloween. Atëherë ne mund t’i shtypim, t’i ndajmë apo edhe të guxojmë t’i përkthejmë në një kungull të vërtetë.  

Krijoni kungullin tuaj Halloween dhe befasoni miqtë tuaj

Ne mund të përdorim një pjesë të mirë të mjeteve për të bërë kungullin tonë, për të shtuar dizajne spektakolare falë shablloneve që shtohen në vetë aplikacionin. Mund të shtojmë forma, modele, ngjyra, fjalë, simbole të ndryshme ose gjithçka që na vjen në mendje në atë moment. Një herë kemi bërë kungullin tonë ne do të jemi në gjendje ta shtypim ose ta ndajmë atë nuk ka problem Aplikacioni ka modele pagese por mund të përdoret thjesht me ato vendase, atëherë është çështje personale të zgjidhni blerjen e më shumë detajeve.

Aplikacioni i ri Jack's Pumpkin Lab ndan disa opsione me aplikacione të tjera të ngjashme dhe me siguri nëse jeni një dashamirës i kësaj feste anglo-sakson mund të jetë i dobishëm për t'ju frymëzuar në krijimet tuaja. Ne mund ta gjejmë aplikacionin e shkarkimit falas në Mac App Store dhe gjithashtu ofron blerje brenda aplikacionit për ata që duan të shkojnë një hap më tej në krijimet e tyre.

Jack O Lantern Lab (Lidhja e AppStore)
Laborator Jack O Lanternfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.