Krijoni meloditë tuaja me Ringtone Maker falas për Mac

Krijuesi i zileve-0

Për të krijuar tonet e ziles tuaj bazuar në këngët tuaja të preferuara asgjë më të mirë se një program i menduar dhe i përkushtuar ekskluzivisht tek ajo pasi është Krijues falas i ziles. Ka mundësi të tjera për ta bërë atë pa pasur nevojë të përdorni ndonjë aplikacion të palës së tretë siç është përdorimi i Garageband dhe eksportimi i tij në iTunes, por për mendimin tim, ky program i dedikuar e bën gjithçka më të lehtë.

E gjithë biblioteka juaj iTunes me një klikim

Funksionimi i tij është aq i thjeshtë sa ekzekutimi i programit që ju tregon që nga fillimi gjithë biblioteka juaj itunes, kështu që pa konfiguruar asgjë tani mund të klikoni në ndonjë këngë për të rregulluar kohëzgjatjen e tonit sipas dëshirës tuaj dhe ta krijoni ashtu siç ju duket e përshtatshme. Ju madje mund të tërhiqni dhe lëshoni këngën që dëshironi ta transformoni atë pa pasur nevojë të jetë në bibliotekën tuaj.

Krijuesi i zileve-1

Krijues pa zile mund të shkarkohet nga Mac App Store falas dhe ndoshta për shkak të kësaj ka disa të meta që ende duhen përmirësuar, të meta të tilla si mos mbarimi i ngarkimit të një kënge për të filluar redaktimin e saj duke na treguar rrethin e ngarkesës duke shkuar vazhdimisht pa përfunduar kurrë në një lak, megjithëse jo për këtë arsye, kjo do të thotë që aplikacioni është prishur pasi mund të kthehemi në fillim, por thjesht duket se nuk ngarkon disa këngë. Një aspekt tjetër negativ është reklamë e integruar në qoshe, por në sfond, nuk shqetëson kur përdorni programin.

Por jo gjithçka është e keqe dhe ne gjithashtu mund të ndryshojmë cilësinë e zërit në preferencat e aplikacionit në arrijë një ton "me cilësi më të lartë". Si përfundim, është një program i rekomanduar për të kryer procesin e sjelljes së të gjithë muzikës që dëshironi si një ton në shumë pak hapa dhe me shumë opsione të personalizimit, megjithëse siç kam thënë tashmë ata kanë ende disa detaje për t'u bërë i lëmuar

Krijuesi i zileve-2

Më shumë informacion - Konvertuesi i muzikës do t'ju ndihmojë të ndryshoni shtrirjen e skedarëve tuaj audio


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.