Krijoni një buletin profesional të pajtueshëm me pajisjet mobile dhe desktop me Mail Designer

Nëse kemi një listë të postave elektronike me të cilat ne komunikojmë rregullisht përmes gazetave që informojnë për promovime ose oferta specifike, nëse nuk keni shumë njohuri për programimin ka më shumë gjasa që të përdorni gjithmonë të njëjtin model në format HTML, një format që ne ofrojmë shumë pak hapësirë ​​për modifikim pa njohurinë e duhur.

Për fat të mirë, në Mac App Store mund të gjejmë aplikacione të ndryshme që na ofrojnë shabllone, shabllone që mundemi rregulloje për t'iu përshtatur nevojave tona. Ky lloj aplikacioni gjithashtu na lejon të krijojmë modelet tona pa pasur nevojë të kemi njohuri HTML. Designer 365 është një nga aplikacionet më të mira në këtë fushë.

Falë Designer 365, mundemi krijoni gazeta profesionale kompatibil me të gjitha platformat në treg, si celular ashtu edhe desktop. Falë ndërfaqes WYSiWYG, ne mund të krijojmë buletine të plota pa ndonjë njohuri.

Designer 365 na ofron 80 shabllone profesionale, me të cilin mund të krijojmë miliona kombinime falë editorit të imazhit dhe shkronjave të ndryshme të tekstit që përfshin aplikacioni, gërmat e teksteve të pajtueshme me të gjithë shfletuesit e internetit, kështu që buletini ynë do të shihet gjithmonë në mënyrë korrekte.

Projektuesi i Postave 365 Karakteristikat

 • Redaktor vizual i dizajnit që na lejon të tërheqim dhe lëshojmë me miliona mundësi opsioni
 • Krijoni buletine miqësorë për celularët, madje shfaqni dhe fshehni përmbajtjen vetëm në smartphone.
 • Paraqitje e përmbajtjes së krijuar si për pajisjet mobile ashtu edhe për kompjuterët.
 • Kompresim automatik i fotografive dhe gif
 • Mbështetje (dhe mbështetje) e shkronjave të internetit me mbi 600 gërma në internet për liri krijuese të pakufizuar
 • Krijoni tabela mahnitëse me një paraqitje të kartave miqësore për celularët
 • Përdorni stilet e tekstit për redaktim dhe ndryshime të lehta
 • Mbështetje për GIF-të e animuara
 • Mjetet e formës për të hartuar lehtë butonat dhe thirrjet
 • Përfshihen ikona të mediave sociale dhe butona thirrje për veprim
 • Kontrolli paraprak zbulon lidhje të prishura dhe probleme të tjera

Mail Designer 365 është në dispozicion për shkarkim falas Përmes lidhjes që lë në fund të këtij artikulli, por në mënyrë që të përfitojmë sa më shumë nga ky mjet i shkëlqyeshëm i marketingut duhet të përdorim një nga planet e ndryshme që ai vë në dispozicionin tonë, plane që përshtaten me çdo nevojë.

Projektuesi i postës 365 (Lidhja e AppStore)
Projektuesi i postës 365falas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   eqdryzzdhz dijo

  ynmavwphhzasrmyljsddjtybykoiyy