Krijoni lehtësisht prezantime nga çdo format me këtë aplikacion

Kur bëhet fjalë për të bërë prezantime, ka të ngjarë që nëse nuk jeni njohur me PowerPoint, një nga mjetet më të mira, nëse jo më i miri, për të krijuar këtë lloj skedari, detyra mund të na marrë shumë më shumë orë nga sa kishim planifikuar të investoj Ndërsa orët kalojnë, ne mendojmë pa pushim, se duhet ta kishim bërë në Microsoft Word, aplikacion që mund të dimë shumë më tepër sesa PowerPoint.

Por nëse përdorimi i PowerPoint është i domosdoshëm, ne mund ta bëjmë këtë krijoni dokumentet tona në heshtje në çdo aplikacion tjetër për t’i shndërruar më vonë në formatin PowerPoint. Falë aplikacionit Konverteri i prezantimit, ne mund të konvertojmë dokumentet ose imazhet tona në formatet pptx, pdf, ppt, odp, jpg, png, html dhe txt.

Konverteri i prezantimit, mbështet formatet e hyrjes: pptx, kyç (kryesor), pdf, ppt, odp, jpg, png, html, txt, doc, docx… Dhe ne mund t'i konvertojmë në formatet: pptx, pdf, ppt, odp, jpg, png, html, txt. Funksionimi i këtij aplikacioni është shumë i thjeshtë, pasi ne vetëm duhet të zgjedhim formatin e hyrjes, të zgjedhim se cili është formati i daljes së dokumentit që duam të krijojmë dhe të klikojmë në Konvertim.

Ashtu si aplikacionet e tjera të këtij lloji, shndërrimi nuk bëhet në kompjuterin tonë, por është ngarkuar në serverat e kompanisë për ekipin tonë, mos humbni burime, dhe për këtë arsye baterinë, gjatë konvertimit. Ky funksion është ideal kur shndërrimi që duhet të kryejmë është i një skedari që merr shumë madhësi dhe ne e dimë që do të duhet shumë kohë. Në përputhje me ligjin për mbrojtjen e të dhënave, pasi të jetë bërë konvertimi dhe ne ta kemi shkarkuar atë nga serverat, dokumenti i krijuar fshihet automatikisht.

Konverteri i prezantimit është në dispozicion për shkarkim plotësisht falasPër të qenë në gjendje ta përdorim atë për një kohë të gjatë, duhet të përdorim blerjet brenda aplikacionit dhe të paguajmë një pajtim (mujor ose vjetor) që na lejon të shijojmë funksionin e vetëm që kryen. Logjikisht, ky lloj aplikacioni është menduar për njerëzit që zakonisht kanë nevojë të punojnë me këto formate.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.