Photo Collage Maker PRO, vazhdoni të luani me fotot tuaja

KOLEGJET

Me siguri ju keni pasur një natë fantastike të Vitit të Ri, me urimet më të mira për vitin 2014 dhe mbi të gjitha, shoqëroni @ miqtë dhe familjen tuaj më të mirë. Sigurisht që do të keni "shkrirë" iPhone tuaj duke bërë fotografi që tani, pasi të keni pushuar gjithë ditën, po i rishikoni.

Kështu që tani të mund të përgatisni ato fotografi dhe të krijoni kompozime tërheqëse, ne ju japim një mundësi tjetër për të krijuar kolazhe. Disa postime më parë po flisnim për ju vetëpërmbajtje. Sot ju paraqesim një propozim tjetër shumë të pranueshëm të quajtur Krijues Foto Kolazhi PRO.

Ky aplikacion mund të gjendet gjithashtu në Mac App Store plotësisht falas, kështu që me një klik të vetëm do ta keni të instaluar në mënyrë të përsosur në Mac tuaj. Mos harroni se aplikacionet që instaloni nga Mac App Store mund të çinstalohen plotësisht në të njëjtën mënyrë si ju bëni në iDevice tuaj, domethënë, shtypni mbi të derisa të fillojë të dridhet dhe pastaj shtypni "x" në këndin e sipërm.

Le të shkojmë tek ajo që do të bëjmë dhe të shohim se si është ky aplikacion që ju propozojmë sot.

Pasi ta instaloni dhe futni atë, në dritaren e parë që shfaqet do të jeni në gjendje të zgjidhni llojin e modelit që dëshironi për përbërjen tuaj.

SHEMBULL KOLEGJI

Pasi të jetë zgjedhur shablloni, aplikacioni ju çon në tryezën e redaktimit, e cila kryesisht ndahet në një shirit anësor të majtë dhe një shirit të brendshëm. Shiriti anësor do të modifikojë përmbajtjen e tij në varësi të faktit nëse klikojmë në tre ikonat e para në shiritin e poshtëm. Do të alternohet midis Elementet, Frames y Foto.

VETIT KOLEGJI  

Duke zgjedhur ndonjë nga fushat e shabllonit në dritaren qendrore, ju do të modifikoni anën e djathtë të dritares, duke treguar të gjitha efektet që mund të aplikoni në fotografinë e vendosur në atë vrimë. Ju mund të ndryshoni llojin e kornizës, lakimin, ngjyrën, midis shumë opsioneve të tjera.

Modifiko modelin

SHEMBULL i modifikuar

Në fund të fundit, ne analizojmë atë që mbetet nga shiriti i poshtëm, duke gjetur butona për të rrotulluar, lëvizur, fshirë, pastruar, madhësinë e projektit, sfondin e kolazhit, duke shtuar tekst, foto dhe eksportuar. Sa i përket eksportit, do të shihni se mund të bëhet në formatet më të rëndësishme të imazhit pa ndonjë problem.

KOLEGJI I VERSIONIT TUL PLOT

Ne duhet t'ju paralajmërojmë se aplikacioni është shumë i plotë, por ka vetëm një kufizim dhe ai është që ju nuk mund të zgjidhni madhësinë që dëshironi. Isshtë e kufizuar në një madhësi të projektit prej 600 × 450 pikselë, kështu që nëse doni të eksportoni në cilësi më të larta duhet të shkoni në arkë dhe të paguani 13,99 €. Me këtë ju do të merrni shumë më tepër përmbajtje shtesë përveç që do të jeni në gjendje të eksportoni në madhësitë që dëshironi.

Më shumë informacion - Krijoni kompozime të mrekullueshme me Kompozim

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.