Krijuesi dhe prezantuesi i Defend Jacob nuk përjashton një sezon të dytë

Mbrojtja e Jakobit ishte menduar si një film sesa një serial

Një nga seritë e fundit që ka hyrë në Apple TV + dhe që ka pasur ndikimin më të madh, në një mënyrë pozitive, si në media dhe përdoruesit është Defender a Jacob, a seri mini drama starring Chris Evans i përbërë nga 8 episode dhe që e ka lejuar krijuesin e tij, Mark Bomback, vazhdoni të bashkëpunoni me Apple.

Në një intervistë që ka dhënë kastin e këtij seriali, së bashku me krijuesin e tij, Mark Bomback, dhe që mund ta lexojmë në botimin Varietet, ata flasin për serinë në tërësi, si është regjistruar, sa e mrekullueshme ishte të kishe aktorin JK Simmons ... një intervistë që ju mund të godasë një vështrim nëse ju ka pëlqyer seriali.

Mark Bomback - Mbroni Jakobin

Natyrisht, pyetja duhej të dilte, përkundrazi aluzioni, për mundësinë e një sezoni të dytë që do të filmohej, një pyetje që tërhoqi vëmendjen e kastit por që nuk u përjashtua nga kasta. Në fakt, Mark Bomback u përgjigj: "Asnjëherë mos thuaj kurrë, do të gënjeja nëse do të thoja se nuk e mendoj për këtë". Këto fjalë nuk do të thotë që Apple po e konsideron këtë ide, por ajo mund të ndryshojë në të ardhmen.

Bomback nënshkroi një marrëveshje të re bashkëpunimi shumëvjeçare me Apple këtë javë për të zhvilluar seri të reja ekskluzive për Apple TV +, por tani për tani nuk ka asnjë informacion të lidhur me planet e tij të punës për Apple TV

Ne nuk e dimë sa liri mund të keni në Apple TV +, por nëse ndërtoni një projekt të arsyeshëm për të vazhduar Mbrojtjen e Jacob me një sezon të dytë, fillimisht nuk do të kishte asnjë arsye që Apple të refuzoj ate ide, për sa kohë që të dy stinët ishin të lidhura.

Në fakt, nëse keni qasje në këtë seri mini përmes aplikacionit TV ose përmes faqes së internetit, ne mund ta shohim Sezoni 1 në 8 episodet që janë pjesë e sezonit të parë. Ka të ngjarë që ideja e regjistrimit të një sezoni të dytë është ngritur që nga fillimi, por ata kanë dashur të presin për të parë reagimin e publikut. Koha do të tregojë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.