Amazon Prime Day konfirmohet për 21 dhe 22 Qershor

Dita e Kryeministrit

02-06-2021 Dita e Kryeministrit e Amazon në 21 dhe 11 Qershor 2021
KATALONIA E EKONOMIS SP SHPINRBIMI EUROPE COMPANY BARCELONA
Amazon

Kjo mund të jetë padyshim një nga ngjarjet më të parashikuara nga përdoruesit që kanë një llogari Prime në dyqanin online Amazon. Shtë e qartë se çdo vit ofertat që ata kanë përmirësuar dhe ka gjithnjë e më shumë produkte në këto dy ditë pazar.

Në raste të shumta kemi parë edhe disa produkte të Apple zbriten me çmime interesante në këtë kohë, por mbi të gjitha ajo që shohim është një katalog i madh i produkteve që i lejon përdoruesit të kursejnë para për sa kohë që ata kanë llogarinë Prime.

Amazon Prime Day në 21 dhe 22 Qershor me më shumë se 2 milion oferta

Ndërsa ata zyrtarisht njoftojnë se ngjarja do të jetë ekskluzive për 21 dhe 22 qershor, këto ditë përkojnë të hënën dhe të martën kur miliona përdorues në vendin tonë tashmë kanë hyrë në atë pagesë shtesë të madhe që zakonisht arrin për 15 të këtij muaji. Ky është momenti i duhur në të cilin një produkt me zbritje mund të blihet nga përdoruesi dhe në këtë rast flitet për më shumë se 2 milion oferta dhe zbritje.

Jamil Ghani, nënkryetar i Amazon Prime shpjegoi për mediat se këtë vit ofertat do të jenë shumë më të larta dhe kjo është ajo asnjëherë më parë nuk kanë ofruar kaq shumë produkte me zbritje, ne do të shohim se çfarë produkti është.

Logjikisht këto dy ditë ka edhe produkte "junk" ose ato produkte që askush nuk i blen, por hej, shumica e produkteve bëhen oferta interesante. Për të qenë në gjendje të shijoni këto oferta është e nevojshme vetëm të keni pajtimin në Prime aktive kështu që mund të zgjidhni të përdorni 30 ditët falas në rast se nuk e keni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.