Kufje IPod, Bluetooth iMuffs

Për këto ditë kur teknologji Onshtë në rritje, shumë herë ne e gjejmë veten të ngatërruar me kabllo, disa atje dhe të tjerët këtu, disa ngjiten dhe të tjerët zbresin, mirëpo, kënaqësia për të cilën po flas është se nuk duhet të shoh kabllot e pakëndshme që unë ju tha për më herët.

iMuffs, kufje iPod

Këtë herë u habitëm mollë me nisjen e një vegël pa telÇfarë mrekullie! Ne i referohemi posaçërisht ata Kufje wireless wireless iMuff, të cilat kanë në mesin e karakteristikave të tyre që ato janë krijuar për t'u kombinuar me modelin e iPod dhe se ata gjithashtu kanë lidhja Bluetooth.

Si shtesë kemi se vjen e pajisur me një Bateri me kohëzgjatje të gjatë, i cili ka kapacitetin për të vënë në veprim iPod deri në 16 orë.

Sa i përket çmimit të tij, ai është relativ me kapacitetin e tij të blerjes, për mendimin tonë është disi i shtrenjtë, afërsisht 129.99 dollarë, që shihet me një lente tjetër, nuk është i shtrenjtë, pasi është një investim i shkëlqyeshëm.

Përmes | Çfarë veglash


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.