Kufje të reja Apple, në shitje tani

kufje në vesh

Të dashuruar muzikë dhe tingull besnik ata do të jenë të lumtur të dëgjojnë se Apple më në fund ka filluar të shesë kufjet e tyre Në vesh, auriculares prezantuar në ngjarje Kryesore Lets Rock disa kohë më parë. Këto aparate dëgjimi janë krijuar për të qenë zëvendësimi dhe përmirësimi i atyre që vijnë me tonat iPod nga fabrika.

Ndoshta një nga karakteristikat më të dukshme të këtyre auriculares është dizajni i tyre, ato janë bërë të vishen brenda veshit, gjë që i jep izolim, diçka që paraardhësi i tij nuk e bëri aspak. Një aspekt tjetër i rëndësishëm është se tweeter dhe woofer Ato vijnë të ndara, duke ju lejuar të vlerësoni më mirë nivelet e larta dhe të ulta.

Diçka e parashikuar shumë nga këto aparate dëgjimi është mundësia e përdorimit të tyre për të rregulluar volumin, kontrolluar tonë muzikë ose ndalojeni atë. Funksioni i mikrofonit shërben vetëm për të ruajtur mesazhe ose memorandume, kështu që nuk do të jeni në gjendje ta përdorni atë për t'iu përgjigjur thirrjeve në telefonin tuaj iPhone.

Te reja kufje në vesh Ato kanë një vlerë prej 79 dollarë dhe do të duhet të presësh 7 deri në 8 ditë pune për të marrë ca. Një version i aparate dëgjimi Rryma me kontrolle dhe mikrofon është gjithashtu në dispozicion për 29 $.

Nëse dëshironi më shumë informacion, mund të vizitoni dyqanin Apple duke klikuar këtu.

Përmes | iPodNN


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.