Kujdesuni për AirPods Pro tuaj me këtë rast nga Catalyst

Këllëf me mbrojtje të lartë për AirPods Pro

Katalizatori është i njohur për të qenë një nga ato kompani që prodhon shumë mirë produktet që bën. Famousshtë e famshme, për shembull, sepse Këllëfët e iPhone janë thjesht spektakolar, si dhe të qëndrueshëm dhe rezistent. Tani ajo lëshohet në treg, një rast për AirPods Pro që ata të sigurojnë se do t'i mbajnë kufjet e reja Apple të sigurta, praktikisht kundër çdo fatkeqësie.

Kompania tashmë lëshoi ​​një rast të ngjashëm vitin e kaluar për AirPods. dhe Apple përfundimisht filloi t'i shiste ato edhe përmes Apple Store. Këtë vit ata kanë lëshuar diçka të ngjashme për kufjet e reja pa tel dhe anulimin e zhurmës.

Katalizatori tani guxon me AirPods Pro

Edhe pse vetvetiu, AirPods Pro sjell rezistencë IPX4 (ashtu si rreh Fuqia), domethënë rezistenca ndaj djersës dhe spërkatjeve të ujit, nëse doni të merrni helmetat kudo dhe të mos vuani për to, mëngë Catalyst është ai për ju. Mbani në mend se nëse mbroni iPhone tuaj me një rast dhe gjithashtu zakonisht vendosni një gotë të zbutur ose të ngjashme me to, pse të mos bëni të njëjtën gjë me AirPods Pro që kushton pothuajse 300 €.

Rasti i ri mbrojtës ka një rezistencë të certifikuar IP67, kjo do të thotë që e bën AirPods Pro rezistent deri në 1 m të thellë në ujë. Por ajo gjithashtu vjen me Certifikimi i mbrojtjes MIL-STD 810 ose çfarë është e njëjtë, ajo do të rezistojë në rënie nga deri në 1,2 metra. Por për t'i shmangur ato, kaseta vjen me një karabiner në mënyrë që ta siguroni atë në çdo pjesë të veshjeve ose çantës së shpinës. Ai mbështet karikimin me tela dhe pa tel.

Për momentin ato mund të blihen përmes faqes së tyre të internetit në dy versione. E thjeshta me një çmim prej 34,99 € ose përfundimi premium me një çmim prej 39,99 €. Dallimet midis të dyjave janë thjesht estetike. Premium ka një model dhe strukturë të ndryshme, por karakteristikat janë saktësisht të njëjta. Mund t'i porosisni tani ose prisni që Apple ta shesë atë përmes dyqanit të saj, sepse me siguri do të bëjë të njëjtën strategji si me rastin për AirPods.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.