Llogaria e L0vetodream mohon se do të shohim një Watch të ri këtë muaj

Apple Rights Watch

Thashethemet kundërshtohen dhe kjo nuk është diçka e re në botën e Apple. Në këtë rast, kur disa thonë se do të kemi lajme këtë muaj në lidhje me orën Apple, të tjerët vrapojnë të thonë se nuk do të shohim asnjë orë inteligjente në Shtator ... Nuk ka asgjë si të përpiqesh ta drejtosh atë në këto kohë të komplikuara në kushtet e lansimit dhe është që Apple po përpiqet të ketë gjithçka gati sa më shpejt të jetë e mundur për të filluar shitjen e cila është ajo që ata dëshirojnë vërtet, por ka kushte të jashtme që nuk e lejojnë atë.

Apple Watch Series 6 mund të jetë gati por ata nuk mund ta lëshojnë atë për shkak të vonesës së iPhone 12

Dhe ka shumë thashetheme që tregojnë për një lançim të këtij muaji të një produkti Apple, por nuk e kemi të qartë se është gjenerata e gjashtë Apple Watch sepse nuk do të ishte në përputhje me iOS 13 (në parim, watchOS 7 dhe iOS shkojnë së bashku 14) por Kjo ndryshon aq shumë nga java në javë sa që ne nuk dimë më kë të besojmë ose çfarë të besojmë. Sigurisht, nëse shohim precedentët e mëparshëm, llogaria L0vetodream në Twitter është zakonisht e drejtë dhe lëshoi ​​një fjali të shkurtër, por të qartë disa orë më parë: "Nuk ka orë këtë muaj"

Thjesht duhet të lexoni cicërimën e nisur nga Llogaria zyrtare e L0vetodream në rrjetin e njohur social:

Edhe ju mund të shihni "pike" midis parashikimeve të Jon Prosser të bëra disa orë më parë dhe L0vetodream:

Pikat mënjanë nuk mund të konfirmojmë se do të jetë kështu, por as nuk mund ta mohojmë. Përveç kësaj, siç themi, kjo llogari ishte e suksesshme në disa nga rrjedhjet e prezantimit në WWDC të fundit kështu që ka një farë kredibiliteti. Në çdo rast, do të jetë koha për të pritur dhe shikoni se çfarë do të ndodhë ditën tjetër 8, e cila është kur Jon Prosser, Ai paralajmëroi për ardhjen e ndryshimeve në faqen e internetit të Apple, mund të jetë që ato nuk kishin të bënin me orën e Apple në fakt ai nuk e përmend atë në çdo kohë ai thjesht flet për lajme por nëse nuk arrin besueshmëria e tij do të preket shumë këtë drejtim.

Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.