Lani, ulni çmimin tuaj përsëri për një kohë të kufizuar

Më herët këtë vit aplikacioni Wash Ai uli çmimin e tij për një kohë të kufizuar dhe tani e bën përsëri. Këto lloje të aplikacioneve janë vërtet të dobishme nëse doni të dini të gjitha detajet për të larë rrobat tuaja pa shkatërruar asgjë.

Etiketat e veshjeve janë me të vërtetë të komplikuara dhe vizatimet duken si hieroglifë, kështu që të kesh një ndihmë për të identifikuar dhe ditur kuptimin e tyre është gjithmonë e mirë. Në këtë rast duhet të përfitojmë nga oferta për një kohë të kufizuar dhe kjo është Zakonisht nuk është një aplikacion që ul çmimin e tij rregullisht.

Zbuloni dhe kuptoni kuptimin e etiketave

Larja na e bën më të lehtë këtë detyrë dhe për këtë arsye nuk do të kemi probleme për të vendosur lavatriçe ose tharëse. Etiketat e veshjeve kanë në shumicën e rasteve 5 simbole dhe këto i referohen udhëzimeve të përgjithshme të larjes dhe kujdesit për secilën veshje. Simbolet zakonisht janë në këtë renditje: Larje, Pastrim kimik, Tharje, Hekurosje, Të zbardhur, por ne mund të gjejmë deri në 40 simbole të ndryshme dhe të gjithë kanë një kuptim specifik. Ai gjithashtu ka më shumë se 40 simbole në dispozicion dhe është me të vërtetë i lehtë për t'u përdorur në sajë të ndërfaqes së aplikacionit.

Për ta përdorur atë në Mac na duhet kanë të instaluar macOS 10.8 ose më të lartë në kompjuterin tonë dhe është në dispozicion në një ton gjuhësh, duke përfshirë Spanjishten. Kujdesuni për rrobat tuaja të preferuara kur i lani me këtë aplikacion të shkëlqyeshëm dhe përfitoni nga zbritja për një kohë të kufizuar që ka, së shpejti do të jetë me çmimin e saj të zakonshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.