LeBron James tashmë ka Beats Studio Buds

LeBron James rreh Studio Buds

Nuk është diçka që është me të vërtetë e zakonshme kur një produkt do të lansohet, por mund të ndodhë që një foto e një produkti që nuk është hedhur ende në treg të rrjedhë, dhe në këtë rast ajo që ka rrjedhur ka qenë Ylli i NBA-së LeBron James, i veshur me kufjet Beats Studio Buds

Në këtë rast nuk ka dyshim se këto janë kufje që nuk gjenden në treg, modeli dhe forma janë shumë të ngjashme me atë të rrjedhur disa orë më parë në media dhe ngjyra e bardhë zbulon se është një Beats Studio Buds i ri.

Possibleshtë e mundur që orët e ardhshme këto kufje të përfundojnë duke qenë një realitet dhe të shfaqen në faqen e internetit të Apple ose në faqet zyrtare të Beats. Dhe është se rrjedhjet janë duke u rritur ndërsa orët kalojnë që nga mbërritja e çertifikimit FCC fotografi në të cilat mund t'i shihni këto kufje.

Apple, e cila është pronari i firmës Beats, ka në plan të lëshojë këto Beats Studio të reja me ngjyra të ndryshme dhe një prej tyre është shënjestra që James tregon në këto imazhe. Pjesa tjetër e ngjyrave logjikisht do të jetë e kuqe dhe e zezë me kutinë e saj të akuzuar në formë ovale.

Shtë e qartë nëse Apple synon të lëshojë këto kufje të reja në të njëjtën kohë me gjeneratën e saj të tretë AirPods apo edhe gjeneratën e dytë AirPods Pro, ajo që është konfirmuar tashmë drejtpërdrejt me këtë rrjedhje është se Këto kufje në formën Beats ekzistojnë dhe do të jenë në dispozicion së shpejti.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.