Lego Marvel Super Heroes 2, do të jetë në përputhje me një pjesë të mirë të GamePads

Nga Feral Interactive ata vazhdojnë të na hedhin penelata se çfarë do të jetë loja Lego Marvel Super Heroes 2, për Mac. Me këtë rast, ajo që ata na tregojnë drejtpërdrejt është ajo që do të jetë GamePads e përputhshme që të jetë në gjendje të luajë këtë lojë të shkëlqyeshme në Mac-in tonë.

Nga ana tjetër, ne nuk kemi sot datën zyrtare të fillimit të kësaj loje në Mac App Store dhe nuk kemi të dhëna të tjera aq të rëndësishme sa specifikimet minimale të nevojshme për të qenë në gjendje të luajmë me Mac-in tonë. , për momentin le të shohim kontrollet që do të jenë në përputhje me lojën të cilat janë mjaft shumë.

Kjo është lista e gamepadave të përputhshme me lojën që do të mbërrijë këtë verë pa një datë të caktuar sot:

 • Logitech F310
 • Logitech F710
 • Logitech RumblePad 2
 • PS3 DualShock
 • PS4 DualShock (v1 dhe v2)
 • Xbox 360 me tel
 • Xbox 360 pa tel
 • Xbox One (origjinal dhe varianti S)
 • Kontrolluesi i avullit në modalitetin Big Picture

Siç themi, ne kemi një pjesë të rëndësishme për të zbuluar në këtë lojë dhe kjo është se kërkesat minimale të nevojshme për të shkarkuar dhe më pas luajtur janë më të rëndësishmet në këto raste. Tema e lojës përbëhet nga një histori krejtësisht origjinale, nga saga LEGO. Marvel Super Heroes 2, na paraqet me mekanikë të rinj dhe të pabesueshëm të lojërave, siç është aftësia e personazheve për të manipuluar kohën dhe një mënyrë luftimi me të vërtetë konkurruese midis superheronjve që do të na lejojë të kemi një kohë të mirë duke luajtur para Mac.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.