Logic 3 lëshon altoparlantë me shumë qëllime për iPhone dhe iPod Touch

Altoparlantë + dok për iPhone dhe iPod Touch
i-Station Rodate, është emri i ri Dock + Altoparlantë virtyti kryesor i të cilave është se ato janë në përputhje me iPhone dhe iPod Touch, dhe si shtesë, ju keni mundësinë e vendosjes së tuajave iPhone në çfarëdo pozicioni që dëshironi, vertikal ose horizontal.

Ata gjithashtu kanë Teknologjia TDMA, zvogëlimi i zhurmës, një fuqi prej 10 W dhe një cilësi që na ndihmon në rast të ndërprerjes së energjisë është se ata punojnë me të katër bateri AA (dyshe A) dhe si shtesë vjen me një telekomandë dhe një kuti transportuese.

Një shërbim i shkëlqyeshëm që do të merrni është se me i-Station Rodate ju mund dëgjoni muzikë ndërsa luani videot tuaja.

Këta folës të rinj revolucionarë ata nuk kanë kohë ose alarm, pajisje shumë të nevojshme këto ditë kur shqetësimet janë rendi i ditës, altoparlantët thjesht vijnë me karikuesin Docks për iPhone ose iPod, sipas nevojës tuaj.

Sipas mendimit tonë, ato nuk janë shumë të shtrenjta, ato vlejnë 80 £ ose diçka të ngjashme 95 euro, ju jeni personi që vendos se çfarë ju nevojitet dhe nëse investimi ia vlen apo jo.

Përmes | Mollë


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.