Lojë Hand of Fate 2 në dispozicion falas për një kohë të kufizuar

Dora e Fate 2

Këtë javë, djemtë në Epic Games na e bëjnë lojën të disponueshme falas Dora e Fate 2, një lojë që, përveç që është në përputhje me Windows, është gjithashtu në përputhje me macOS, kështu që nëse tashmë e keni shijuar versionin e parë dhe ju ka pëlqyer, mund të vazhdoni ta bëni atë pa shpenzuar asnjë euro të vetme.

Hand of Fate 2 ka një çmim të rregullt në dyqanin Epic prej 23,99 euro, por mund ta shkarkojmë falas deri të enjten e ardhshme, 29 Prill në 5 të pasdites (me kohën Spanjolle). Hand of Fate 2 është një lojë bordi plot misione që mund të luhen pa pushim, ku duhet të zhbllokojmë letra për të ndërtuar aventurën tonë dhe për të mposhtur armiqtë në luftime në kohë reale.

Kërkesat e dorës së fatit 2

Për ta shijuar këtë titull në Mac-in tonë, duhet të menaxhohet nga OS X 10.9 ose më i lartë me një procesor Intel Core i5 2.4 GHz, i shoqëruar nga 4 GB RAM dhe 4 GB hapësirë ​​ruajtëse. Zërat janë në dispozicion vetëm në anglisht, jo tekstet që janë përkthyer në spanjisht.

Shijoni ofertën

Hand of Fate 2 është në dispozicion për tuajin Shkarkoni falas deri më 29 Prill në 5 të pasdites (me kohën Spanjolle). Për të qenë në gjendje të përfitoni nga kjo ofertë, thjesht duhet të krijoni një llogari Epike (nëse tashmë keni luajtur ose keni luajtur të njëjtën llogari, funksionon për ju), vizitoni kjo lidhje ose hapni aplikacionin dhe kërkoni për lojën brenda kategorisë Store.

Ju nuk keni nevojë ta shkarkoni lojën në atë kohë, që nga një herë lidhur me llogarinë tonë, mund ta shijoni kur të keni kohë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.