Lojë e errët e gjata e errët dhe mbijetesë falas për një kohë shumë të kufizuar

Errët e gjata

Djemtë në Epic Games na ofrojnë një lojë falas çdo ditë deri më 31 Dhjetor. Shumica janë për Windows, por ne gjithmonë mund të gjejmë titullin tek për macOS, siç është rasti me The Long Dark, një lojë që mundemi shkarkoni falas deri në 20 Dhjetor në ora 5 pasdite (Koha spanjolle).

Errësira e gjatë është një lojë eksplorimi dhe mbijetese që sfidon lojtarët të mendojnë vetë në territore të egra dhe të ftohta pasi të jenë viktima të një katastrofe gjeomagnetike dhe ku duhet të përballemi me të ftohtin dhe çdo kërcënim tjetër për të mbijetuar.

Errësira e gjatë ka një mënyra e tregimit i përbërë nga 5 episode, secili episod i ri zhbllokohet ndërsa zgjidhim të mëparshmit. Na ofron gjithashtu një mënyra e mbijetesës, një mënyrë ku qëllimi ynë i vetëm është mbijetesa.

mbani mend, në dispozicion vetëm deri më 20 dhjetor në orën 5 pasdite. (Koha spanjolle).

Përveç kësaj, ne kemi në dispozicionin tonë sfida të shumta Ata na ofrojnë përvoja me objektiva të dizajnuara për të zgjatur midis 1 dhe 3 orë, si në Nevada, ku ne duhet të mbledhim një sasi të madhe furnizimesh për t'u përpjekur t'i mbijetojmë një stuhie kolosale.

Një sfidë tjetër gjendet në La presa ku duhet të bëjmë gjithçka që është e mundur arratisja vrasëse arratisëse. Ndërsa plotësojmë sfidat, marrim përfitime që do të na ndihmojnë të mbijetojmë më gjatë.

Kërkesat minimale të Long Dark

Në mënyrë që të shijojmë këtë lojë, kompjuteri ynë duhet të menaxhohet nga një Intel Core i5 me 2.2 Ghz (rekomandohet Core i7 me 2.7 Ghz), 4 GB RAM (rekomandohet 8 GB) dhe një Intel HD Graphics 5000 (rekomandohet një GPU me 1 GB VRAM).

Si të përfitoni nga kjo ofertë

Nëse dëshironi të përfitoni nga kjo ofertë, thjesht duhet të vizitoni faqen e internetit të Lojërave Epike, shkarkoni instaluesin dhe krijoni një llogari. Sapo të hapni instaluesin, në faqen kryesore duhet të kërkoni The Dark Dark përmes imazhit që kryeson këtë artikull.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.