Lojë LEGO Marvel Super Heroes lëshuar sot në Mac App Store

lego-mrekulli-1

Ne jemi në dyert e fundjavës dhe duhet të mendojmë të kalojmë një kohë të mirë para Mac dhe të vendosim punën tonë në pritje për javën e ardhshme ...

Për ta bërë këtë, ne mund të shijojmë disa nga lojërat që aktualisht kemi në dispozicion në dyqanin Apple dhe njëra prej tyre lëshohet sot nga zhvilluesi Feral Interactive. Isshtë një tjetër titull argëtues i të mirënjohurve Saga LEGO, kësaj here: Super Heronj Marvel. Loja arrin sot si një risi në dyqan për të gjithë ne që na pëlqen ky koleksion i aventurave argëtuese që përbëjnë koleksionin dhe që do të na lejojnë të argëtohemi para Mac-it tonë.

Me Marvel Super Heroes, ne mund të futemi në lëkurën e një kukulle Lego të veshur me kostumin e tij spektakolar superhero dhe të luftojmë kundër së keqes me ndonjë nga 100 personazhet klasike të Marvel, ndër të cilat mund të nxjerrim në pah: Spiderman, Hulk, Iron Man, Captain America, Wolverine, The Avengers dhe shumë më tepër. Me ta, do të jetë koha për të prishur planet e Doctor Death dhe aleancën e tij të keqe të villains.

lego-mrekulli-osx

Lojë e re shton Paketat Asgard dhe Super DLC. Ne mund të luajmë me heronjtë dhe horrat e Thor: The Dark World dhe të mbledhim tetë personazhe klasikë të Marvel që do të na drejtojnë drejt fitores në dhjetë gara shtesë në bordin e Spider Buggy dhe Hawkeye Flying Sleigh.

Para se të shkarkoni këtë lojë zbavitëse, vetë zhvilluesit na rekomandojnë të shikojmë kërkesat minimale në mënyrë që të mos kemi probleme në funksionimin e saj dhe ato janë si më poshtë:

  • Procesori 1.8GHz
  • 4 GB RAM
  • Pllakë grafike 512 MB
  • Minimumi 7 GB hapësirë ​​e lirë.

Kartat grafike të mëposhtme NUK mbështeten: seri ATI X1xxx, seri ATI HD2xxx, Intel HD3000, seri Intel GMA, NVIDIA 9400, NVIDIA 320M, seri NVIDIA 7xxx dhe seri NVIDIA 8xxx


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.