Epic Games na ofron 3 lojëra plotësisht falas për Mac

Dyqani Epic Games

Çdo javë, djemtë në Lojërat Epike, vënë në dispozicionin tonë një seri të lojëra plotësisht falas. Me këtë rast dhe duket se përkon me ndalimin e largimit nga shtëpia për shkak të gjendjes së alarmit që Qeveria e Spanjës ka dekretuar, nga Epika, na ofron 3 tituj, tituj që kësaj here janë në përputhje me macOS.

Titujt që janë në dispozicion falas përmes Epic Games Store janë Anodyne 2: Return to Pust, A Short Hike dhe Mutazione, tituj që do të jemi në gjendje t’i shkarkojmë falas Deri në 19 Marsin e ardhshëm në 5 pasdite me kohën Spanjolle.

Anodyne 2: Return to Pust

Në Anodyne 2, ne duhet të vraponi, hidheni dhe vozisni nëpër peisazhe të gjera Në biruca surrealiste 3D që depërtojnë brenda trupave të personazheve ndërsa udhëtojmë nëpër botë për ta shpëtuar atë.

Një rritje e shkurtër

Në këtë titull duhet të shkallëzojmë dhe fluturojnë mbi peisazhet malore të Hawk Peak, Duke eksploruar mjedisin rural ndërsa ecim në majë, ne zbulojmë thesare të fshehura dhe takojmë alpinistë të tjerë.

Mutacioni

Mutazione është një aventurë grafike ku gjejmë thashethemet tipike të qytetit të vogël me të mbinatyrshmen. Në këtë aventurë, ne marrim rolin e Kai, pasi mbërritëm në komunitetin misterioz të Mutazione për t'u kujdesur për gjyshin e tij të sëmurë. Gjatë qëndrimit tuaj në qytet ju zbuloni kopshte magjike, takoni njerëz të rinj, zbuloni sekrete të vjetra ...

Në mënyrë që të shkarkojmë këto tituj, duhet vetëmvizitoni faqen e internetit të Lojërave Epike y shkarkoni instaluesin e aplikacionit, aplikacion që na lejon të blejmë tituj pa pasur nevojë t’i shkarkojmë në atë kohë. Operacioni është i njëjtë me atë të Mac App Store, meqenëse titujt janë të lidhur me llogarinë tonë dhe ndërsa është aktiv, ne do të kemi në dispozicion të gjitha lojërat që blejmë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.