Loja LEGO The Incredibles ka dalë tani!

Disa ditë më parë biseduam për fillimin për sot të lojës së re Incredibles për macOS dhe Linux. Epo sot është 21 dhe loja Lego The Incredibles Tani është gati për të gjithë ata dashamirë të sagës LEGO që duan të shijojnë këtë titull të ri.

Shtë një lojë që shton skena nga dy filmat e njohur Disney Pixar, Incredibles and Incredibles 2. Në këtë rast, zhvilluesi Feral gjithashtu na ofron nja dy të dhëna shumë të rëndësishme para se të nisë në lojë, e para dhe më e rëndësishmja janë kërkesat minimale për të qenë në gjendje të luani në Mac-in tonë dhe e dyta është çmimi, i cili për momentin prezantimi i tij nuk dihej.

Këto janë Mac të mbështetur dhe kërkesat minimale që janë të nevojshme për të qenë në gjendje të luajnë lojën në Mac tonë:

 • Të gjithë MacBook-et 13 inç që nga viti 2016
 • Të 15 Pro MacBook që nga mesi i vitit 2015
 • Të gjitha iMac 21.5 ”Publikuar në 2013
 • Të gjitha 27 ”Në fund të vitit 2014 iMac
 • Padyshim që të gjithë iMac Pro 27 ”Fundi i vitit 2017
 • Dhe së fundmi të gjithë Mac Pro të lëshuar që nga viti 2013

Përveç kësaj liste të Mac-ve të mbështetur, duhet të kemi:

Mac OS X 10.14  mac OS X 10.14 ose më i lartë (rekomandohet)
Processor Intel Core i5 2.3 GHz ose më i lartë
RAM 8GB
Ka një madhësi prej 16GB
Grafikë 2 GB AMD Radeon R9 M290 ose më mirë; 1.5 GB Intel Iris Pro 5200 ose më mirë

Këto janë disa nga risitë kryesore të kësaj loje:

 • Modifikoni pamjen dhe fuqitë e karakterit tuaj duke përdorur një Përshtatës nga Edna Moda, stilistja e vogël, por përrallore e kostumeve.
 • Ndërtoni strukturat tuaja LEGO. Mblidhni Incrediladrillos dhe krijoni struktura të shkëlqyera për të çuar përpara aventurat tuaja.
 • Për të pastruar qytetin nga krimi, përfundoni misione të mbushura me aksione dhe mposhtni super villains portreti që kontrollojnë secilin rreth.
 • Përdorni më shumë se 100 karaktere në lëng. Zhbllokoni personazhe të veçantë nga universi Pixar, duke përfshirë Woody nga Toy Story, Merida nga Brave dhe Lightning McQueen nga Cars.

Loja është në dispozicion për një çmim prej 39,99 nga faqja e internetit Feral Interaktive.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.