Loja mitike Cuphead e disponueshme për Mac në Steam

Ardhja e lojërave të reja për përdoruesit e Mac është gjithnjë e pritur mirë nga ne dhe në këtë rast është loja mitike Cuphead. Loja që është në dispozicion për përdoruesit e Mac nga platforma Steam është gjithashtu në dispozicion nga GOG.

Me këtë rast kishim vetëm disa deklarata pak kohë më parë nga vëllezërit Moldenhauer për interesin për ta sjellë këtë lojë në Mac dhe pas lansimit të tij rreth një vit më parë për konsolën Xbox One dhe për përdoruesit e PC, loja do të mbërrijë në macOS. Aventura e Cuphead dhe Mugman zyrtarisht arrin përdoruesit e macOS

Ky është rimorkio zyrtare për lansimin e Kreu i kupës në Mac që mund t'i gjejmë në rrjetin social YouTube:

Gjatë fundjavës së kaluar loja ishte në shitje dhe tani mund ta blini në Steam me këtë ofertë të kufizuar në kohë. Dhe ne vazhdojmë të kënaqemi një zbritje prej 20%  në platformën e lojërave me avull për disa orë. Pra, nëse jeni një adhurues i kësaj loje, mos hezitoni të ndaleni tek lidhja dhe të blini lojën tani, pasi që janë goditjet e fundit të kësaj oferte nisjeje dhe atëherë nuk e kemi të qartë se kur ata do të ofrojnë përsëri një zbritje të ngjashme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.