Më shumë fotografi të Beats Studio Buds, nisin pashmangshëm

Beats Studio Buds

Disa imazhe të kufjeve të reja Beats Studio Buds kanë rrjedhur në internet, në të cilat ju mund të shihni në detaje dhe qartësi dizajnin e kutisë dhe të vetë kufjeve. Në këtë kuptim, rrjedhja vjen nga një NCC në Tajvan (Baza e të dhënave e Komisionit Kombëtar të Komunikimeve) kështu që ne jemi të qartë se modeli do të jetë ky.

Një javë më parë, u zbuluan imazhet e lojtarit legjendar të NBA Lebron Xhejms,  me kufje Beats dhe imazhe të reja të këtyre tani shfaqen në skenë Buds Studio. Këto kufje janë disi të ndryshme nga AirPods dhe shtojnë këshilla silikoni si AirPods Pro.

Kablloja USB C rrah sythat e studios

Në këtë rast në foto ata madje shtojnë një vizore për të parë madhësinë e këtyre kufjeve, duket se përveç kësaj përdorni një port karikimi USB C në kutinë e magazinimit meqë në imazhe shfaqet një kabëll me USB C në të dy anët, dhe kjo është një risi pasi që modelet e mëparshme të bitit zakonisht përdornin një port Rrufe për karikim.

Ndoshta këto kufje të reja Beats së shpejti do të dalin në raftet e dyqaneve dhe është se të gjitha çertifikatat që kanë kaluar dhe rrjedhjet që kemi parë muajt e fundit tregojnë se ato janë gati të fillojnë të tregtohen. Duket sikur këto kufje nënshkruese të gjetura nën ombrellën e Apple do të lëshohej edhe para AirPods 3 u përfol një javë më parë dhe papritmas duket se nuk ka asnjë lajm për to.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.