Më shumë vinyl për të dekoruar Mac-in tonë portabël

afishe2

Përveç opsionit Colorware për të akorduar MacBooks tonë (e cila është spektakolare por e shtrenjtë), ne gjithmonë kemi mundësinë e blerjes së një vinili të bërë me porosi.

Ka qindra modele në internet që ne mund t'i blejmë dhe t'i vendosim në laptopin tonë, me avantazhin që ne gjithashtu mund t'i heqim ato në çdo kohë dhe t'i zëvendësojmë me një tjetër ose t'i lëmë si standard.

Çmimet nuk janë shumë të larta, ato priren të jenë rreth 10-20 dollarë, kështu që ju gjithmonë doni të merrni tre ose katër të paktën.

Burimi | Mollë

Dyqane | 1, 2, 3


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.