Reklamat më të mira Merr një Mac në Spanjisht

Nuk mendoj se po gënjej nëse them se të gjithë ne makutarët jemi krenarë për fushatën Get a Mac, pasi që simbolizon shumë atë që është bota Mac, gjëra të thjeshta por që arrijnë me një mesazh të qartë dhe konciz.

Ajo që nuk është aq e zakonshme është të shohësh këto reklama në Spanjisht, por në Ueb -faqja e Apple Shoh që ka një video përpilimi me të gjitha reklamat Get a Mac në Spanjisht, dhe megjithëse nuk kanë prekjen e versionit origjinal, duhet të pranohet që nuk janë dubluar aspak keq.

PS: Titulli i videos në YouTube nuk mund ta ndaj, me të vërtetë është Mac vs. PC, jo Mac vs. Dritaret.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   ndërhyjnë dijo

  Unë kam këtë përmbledhje në gjuhën latine dhe spanjolle, ka 23 dhe 2 titra

  Nëse nuk e shihni, ja lidhja: http://www.youtube.com/view_play_list?p=948236A7DB1A2C6C

 2.   ndërhyjnë dijo

  Me Latino, ai do të thotë Spanjisht i Amerikës Latine dhe Spanjisht nga Spanja
  Unë tashmë pashë përpilimin tuaj dhe më dukej se 2 video përsëriten brenda përpilimit

  Unë kam këtë përmbledhje në gjuhën latine dhe spanjolle, ka 23 dhe 2 titra

  Nëse nuk e shihni, ja lidhja: http://www.youtube.com/view_play_list?p=948236A7DB1A2C6C

 3.   Anthony Quevedo dijo

  Shkurtër Wallstreet përsëritet ashtu si shkurtesa e Microsoft Office. Pershendetje