Tomb Raider për Mac: fillojeni javën me një frymë aventureske

Tomb Raider për Mac: fillojeni javën me një frymë aventureske

Një javë e re sapo ka filluar dhe megjithëse për disa kjo është sinonim i një ngjitjeje përpjetë, të tjerët e shohin atë si fillimin e një numërimi mbrapsht emocionues për një fundjavë tjetër të pushimit dhe shkëputjes. Keni qëndrimin që keni për këtë të hënë, sot Ne ju propozojmë një lojë me të cilën orët do t'ju kalojnë sa hap e mbyll sytë.

Nëse ju pëlqejnë lojërat aventureske dhe ju tërheq edhe ideja e zbulimit të sekreteve të varrosura të së kaluarës dhe luftimi për të mbijetuar midis kërcënimeve më të egër, me siguri do të kënaqeni që arkeologia e njohur Lara Croft do t'ju shoqërojë gjatë ditëve të ardhshme në Tomb Raider, një lojë emocionuese që tashmë ishte zgjedhur si loja më e mirë e vitit në 2014 dhe që vazhdon të ruajë secilin prej përbërësve më të mirë për tu argëtuar dhe argëtuar në masë të barabartë.

Le të jetë Lara Croft me ju

En Tomb Raider për Mac, arkeologia e njohur Lara Croft është shkatërruar në anije në një ishull të shkretë, kështu që ju do të jeni ajo që është përgjegjëse për ta ndihmuar atë të mbijetojë. Megjithatë, në këtë qasje të Lojë mbijetese shuma e saj pjerrësia e lojë aventureske Kaq karakteristike për këtë sagë, një histori në të cilën do të duhet të ndihmoni Lara-n të shpëtojë shoqëruesit e saj dhe miqtë që udhëtojnë ndërsa përpiqeni të shpëtoni nga "banorët gjakatarë" të këtij ishulli, ekzistenca e të cilit bazohet në kërcënimin e traditave kanibaliste.

Për ta bërë këtë, ju do të eksploroni hapësira të shumta, të merrni burimet që janë thelbësore për të mbijetuar, të përmirësoni aftësitë tuaja të kërkimit dhe luftimit, të përforconi pajisjet tuaja me armë të shumta dhe të ndryshme, etj.

Përveç kësaj, ju mund të shijoni Tom Raider në disa gjuhë, duke përfshirë Spanjisht, dhe tani mund të merrni paketën DLC Single Player plotësisht falas. Cfare po pret

Tomb Raider (Lidhja e AppStore)
Tomb Raider29,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.