MacBook Air 2020 shfaqet në faqen e internetit të Apple për rinovim

MacBook

Seksioni i rikonstruktuar i faqes në internet të Apple është një mundësi e mirë nëse dëshironi të blini një pajisje të kësaj marke dhe shpëtoj ty disa euro. Këto janë produkte që Apple i ka riparuar dhe jua shet me zbritje. Përqindja e kursimeve nuk është shumë, por në produktet e shtrenjta mund të kurseni disa qindra euro në krahasim me çmimin e tij zyrtar.

Këto zakonisht janë pajisje që kanë dalë në treg për një kohë, por ndonjëherë mund të gjeni produkte shumë të reja që për ndonjë arsye është dashur të riparohen. Sot, njësitë e MacBook Air 2020 ajo doli në shitje vetëm disa javë më parë. Ujdi.

Apple ka nxjerrë në shitje sot disa njësi të MacBook Air 2020 të fundit në seksionin e saj të i rikonservuar të uebit SHBA. Modelet mund të gjenden për 849 dollarë. Një çmim i mirë për një model të sapo dalë në treg.

Pasi doli në shitje në muajin e Mars, MacBook Air tani bashkohet me pajisje të tjera në ofertën e rinovuar të Apple. Kjo është ende një nga mënyrat më të mira për të kursyer në produkte që zakonisht janë të brezat e mëparshëmPor tani mund të merrni një zbritje të ngjashme me laptopin më të fundit të Apple.

Çmimet e rinovuara të SHBA në MacBook Air 2020 fillojnë në 849 dollarë për konfigurimin 1.1GHz i3 / 8GB / 256GB. Kjo është 150 dollarë më poshtë se norma e rregullt.

Zbritjet rriten nga atje ndërsa filloni të shikoni modele të niveleve më të larta, duke arritur deri në 250 dollarë nëse zgjidhni një nga konfigurimet më të shtrenjta. Ju mund të hidhni një vështrim në të gjitha marrëveshjet e rinovuara të MacBook Air në web nga Apple.

Ne do të jemi të vëmendshëm për të parë nëse disa prej këtyre modeleve arrijnë në faqen e internetit të rikuperuar të Apple vend.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.