MacLegion propozon një paketë aplikacionesh për OS X

Pako Maclegion

Dje zbuluam se MacUpdate ofroi një pako interesante e aplikacioneve për Mac nga të cilat ne mund të kursenim 568 dollarë nëse shtojmë çmimin individual të secilës prej aplikacioneve. Në këtë paketë mund të gjenim aplikacione të tilla si Parallels Desktop 8, DEVONthink Pro 2, Prizmo 2, MacUpdate Desktop, MotionComposer, 1000 OpenType Fonts Collection, iStat Menus 4, PhotoStyler 6, DiskAid 6 ose Mac Internet Security 2013.

Nëse nuk jeni shumë të bindur nga aplikacionet e përmendura në paketën e mëparshme, mund t'ju pëlqejë opsioni i MacLegion që na ofron një paketë tjetër aplikimi për vetëm 49,99 $, duke arritur një kursim prej $ 393 nëse shtojmë çmimin e secilit prej programeve. Në këtë rast, ne mund të gjejmë softuer të tillë si:

 • dolli: Program i rekomanduar për të gjithë ju që përdorni për të djegur shpesh CD, DVD dhe disqe Blu-ray.
 • Vendosur për iWork: kjo është një paketë modelesh të krijuara posaçërisht për kompletin e zyrave të Apple të përbërë nga Pages, Numrat dhe Kryesore.
 • Shiriti i lëshimit është një vegël që na lejon të përdorim tastierën për çdo detyrë në Mac-in tonë
 • Kuti Detyrash është një softuer për të menaxhuar detyrat.
 • Animacionist: program që ju lejon të krijoni tituj të animuar për t'u përdorur në video.
 • i Financave, program ideal për të menaxhuar llogaritë dhe blerjet tona
 • Zakonet është një program për të krijuar zakone të reja në jetën tonë
 • Menuja kryesore Pro Shtë një mjet për të kryer një mirëmbajtje themelore të Mac-ut tonë
 • Corel Paint It!, program kompjuterik për të shndërruar fotot në piktura
 • Pako shkrimi 2, një program tjetër për t'i kthyer fotot tona në kartolina

Nëse ju pëlqyen aplikacionet që përbëjnë paketën MacLegion, keni gati 13 ditë derisa të përfundojë oferta, në të cilën pikë çdo kërkesë do të duhet të blihet veç e veç. Personalisht, MacUpdate duket të jetë një paketë shumë më tërheqëse se MacLegion, por si gjithmonë, kjo do të varet nga nevojat tona.

Më shumë informacion - MacUpdate Mars 2013: 10 aplikacione shumë të rekomanduara për Mac për vetëm 49,99 dollarë
Lidhja - Paketa e Aplikimeve MacLegion për Mac


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.