MacTracker azhurnon duke shtuar pajisjet dhe softuerin më të fundit të Apple

Ky është një nga ato aplikacione që nuk mund të dështojnë në Mac-in tonë dhe këtu do t'i gjejmë të gjitha informacion në lidhje me pajisjet dhe softuerin e Apple të ndërmarrjes. Isshtë mënyra më e mirë për të njohur dhe parë të gjitha produktet e lansuara nga Apple gjatë gjithë historisë së saj, përveç njohjes së datave, çmimeve dhe të gjitha llojeve të detajeve.

Në këtë rast aplikimi është azhurnuar në versionin 7.7.6 dhe në të gjejmë Mac mini të sapo lansuar të këtij viti, MacBook Air, iPhone XS dhe iPhone XS Max të ri, iPhone XR, iPad Pro 11 dhe 12,9 inç, etj ...

Lista e produkteve të shtuara në këtë azhurnim të ri vazhdon me Apple Watch Series 4 të re, Apple Pencil të ri dhe versionet e ndryshme të softuerëve të lëshuar këtë vit: macOS 10.14 Mojave, iOS 12, watchOS 5 dhe më në fund tvOS 12 për TV Apple. Përveç këtyre risive në harduer dhe softuer të shtuar në aplikacion, ne gjithashtu gjejmë përmirësime në vetë aplikacionin që zgjidhin gabime të vogla të raportuara nga përdoruesit, ndryshime në listën e produkteve të klasifikuara nga Apple si të vjela ose të vjetruara dhe përmirësime të tjera të vogla në punë.

Shtë një aplikacion që nuk mund ta humbim në Mac-in tonë për të ditur të gjitha detajet e produkteve të Apple. Ky është një nga ato aplikacione ku shpesh shkojmë për të gjetur një produkt, numrin serik, detajet e softuerit dhe informacione të tjera që lidhen me produktet e Apple. LAplikacioni është në dispozicion plotësisht falas në Mac App Store dhe na ofron informacione të hollësishme për të gjitha produktet e kompanisë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.