Mbërrin i ri 1001 Ultimate Mahjong 2 për Mac

El juego 1001 Ultimate Mahjong 2, Tani është në dispozicion në Mac App Store për dashamirët e zhanrit Mahjong. Në këtë rast, kategori të reja, patate të skuqura të reja, prejardhje të reja dhe shumë karakteristika të reja shtohen në një version të ri të lojës së mirënjohur.

Ne kemi një ndërfaqe shumë të ngjashme në këto lojëra, por e mira e kësaj është që sfondi të ndryshojë në një mënyrë shumë më konstante në sajë të 50 në dispozicion në këtë version të ri që është lëshuar shumë kohët e fundit. Opsionet e personalizimit dhe ndërfaqja e hijshme bëjnë pjesën tjetër.

Me 1001 Ultimate Mahjong 2, përdoruesit do të shijojnë pak kohë shkëputjeje para Mac-it. Siç themi gjithmonë, jo gjithçka funksionon dhe në momentet kur mund të relaksohemi duke luajtur dhe kemi pak kohë, këto lloj lojërash janë vërtet interesante. Lojërat Mahjong kanë zbavitur përdoruesit për shumë vite dhe ky titull i ri nuk bën përjashtim.

Në këtë lloj loje, shumë përdorues kaluan orë të gjata të rinisë së tyre në arkada dhe pa dyshim është pikërisht ajo që të kalojnë një kohë të mirë para Mac-së, kështu që për të gjithë ata është më se e mundshme që atyre u pëlqen ky Mahjong i ri. Në këtë rast, i vetmi negativ mund të jetë detyrimi për të paguar ato 9,99 euro që kushton, por e mira është që ne nuk do të duhet të bëjmë blerje të integruara ose diçka të ngjashme, ne marrim lojën e plotë. Mund të jetë që në një të ardhme jo shumë të largët loja do të jetë në shitje për një kohë të kufizuar siç kemi parë në tituj të mëparshëm të ngjashëm, kështu që ne do të jemi të vëmendshëm dhe ta ndajmë atë me ju.

1001 Ultimate Mahjong ™ 2 (Lidhja e AppStore)
1001 Mahjong Ultimate ™ 28,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.