Këllëf Marvel Eco-Runner iPod

Këllëf Marware Eco-Runner iPod Nano 5G

Ka shumë kohë që nuk kemi folur Raste iPod dhe dobia e tij për atletët, por mos u shqetësoni zotërinj, sot ne kthehemi me një mundësi të mirë sa më shpejt që të flasim aksesorë të praktikosh deportes ndërsa ne i shfrytëzojmë tonat vegël i preferuar, i iPod... i cili nuk drejton dëgjimin muzikë?, ne duhet të pranojmë se është bërë pothuajse një rregull i durim degjojeni me te media player ndërsa ushtrohemi. Sot do të flasim për Këllëf për Marware Eco-Runner, i projektuar ekskluzivisht për të qenë në gjendje të mbani tuajin iPod Nano 5G sipër pa komplikime të mëdha.

La mill Eko-Runner, nisur nga kompania Marveri, është i përbërë nga një grup i fibrave të dizajnuara për të imituar muskujt e njeriut, padyshim me synime për të optimizuar seancat tona të ushtrimeve fizike dhe për të shmangur, në të kundërtën, duke u bërë një pengesë. Kjo mill Beenshtë bërë me materiale ekologjike, kështu që ... harroni alergjitë, asgjë nuk është më e përshtatshme ... që as djersa të mos bëhet pengesë që të shijoni notat muzikore që ju pëlqejnë më shumë.

Një avantazh tjetër që vjen me këtë këllëf sportiv për iPod Nano 5G është aftësia e tij për t'u përdorur me pajisjen Nike +, ajo gjithashtu ka mbrojtje për ekran Me një material transparent që ju lejon të shikoni gjurmët e luajtura dhe ne mund t'i marrim ato në blu, të zezë ose rozë, duke paguar vetëm 35 dollarë, duke bërë një blerje virtuale në faqen e internetit të kompanisë. Marveri.

Përmes | iPodTotal


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.