Mbulesa retro për MacBook

faqeHerImages_bookbook1-640x289

Siç e dini mirë, për Mac-et ka shumë pajisje dhe kopertina nuk bëjnë përjashtim. Sigurisht, ne normalisht shohim mbulesa shumë të thjeshta të bëra nga materiale të tilla si plastike ose neoprene (unë kam një nga këto të fundit), por këto janë të ndryshme.

Këto janë kopertina retro që simulojnë librat e vjetër, dhe duhet thënë që ato janë shumë të suksesshme dhe japin një efekt të pabesueshëm, duke lënë sigurisht më shumë se një të habitur kur na sheh me një libër të atij kalibri dhe më pas duke nxjerrë MacBook nga brenda.

Sigurisht, ekskluziviteti paguhet dhe secila mbulesë shkon në 80 dollarës, kështu që çmimi është gjithashtu diçka për t'u marrë parasysh.

Burimi | Ueb -faqja e Apple


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.