MDM, një dritë jDownloader për Mac OS X

Screenshot 2011 09 07 në 11 50 24

Disa herë kam përmendur në këtë blog nevojën që ne maqueros kishim për një program a-la-jDownloader por që ishte programuar në Kakao dhe jo në Java, diçka që do ta bënte atë të përmirësonte brutalisht performancën dhe menaxhimin e kujtesës. Dhe ka mbërritur.

Isshtë shumë më pak i plotë se jDownloader por për ata prej nesh që përdorin Megaupload Premium me pothuajse gjithçka është një çudi e vërtetëilla, meqenëse ka mbështetje për këtë server (dhe për RapidShare), funksionon në mënyrë perfekte dhe harxhon shumë më pak memorie sesa jDownloader.

Isshtë në fazën beta dhe mund të japë disa të meta të vogla, por realiteti është se është një aplikacion që duhet të merret parasysh dhe që mund të bëhet një real duhet të ketë për Mac. Le t'i japim kohë.

Lidhja | MDM

Burimi | Mollë


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raziel dijo

  nuk e mbështet leopardin e borës ...

 2.   gnzl dijo

  Më tregoni kur punon me shërbimin e skedarëve, zotëri.