Me Timer Utility, koha juaj nën kontroll

Timer Utility Mac Application

Tashmë në shumë raste është folur aplikimet funksioni i të cilit është të vendosë alarme, të na zgjojë dhe të na kujtojë gjërat, përveç atyre popullore Sharewaren, është Blaster gjumi, derisa Samuel bën një I zgjuar, por kjo nuk nënkupton më pak konkurrencë.

Shërbimi i kohëmatësit, na jep mundësinë e programimit të alarmeve, numërimit mbrapsht, kronometrit të plotë dhe orës, ju gjithashtu keni mundësinë e dhënies së prekjes suaj unike të energjisë personalizoni tingullin e alarmit me të cilin dëshironi të zgjoheni, ndërsa ju lejon të përdorni funksionin e të folurit të sistemit ose të hapni një URL, skedar ose aplikim ose bëni veprime në sistem të tilla si mbyllja ose pezullimi i tij.

Si përfundim është shumë e mirë aplikim të cilit duhet t'i jepet kohë të evoluojë, por tani për tani po shkon mirë me shumëllojshmërinë e saj të gjerë të opsioneve, disa mendojnë se një pikë që nuk e favorizon atë është ndërfaqja e saj disi e papërpunuar, që nëse arrijnë ta përmirësojnë atë dhe gjithashtu të optimizojnë përdorshmërinë e përgjithshme e program sigurisht që do të bënte një ndryshim në këtë lloj të aplikimet.

Përmes | MollëPërmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.