Protagonistët e Memoji në profilet e drejtuesve në uebfaqen e Apple

Ekzekutiv Memojis Apple

Seksioni në internet i drejtuesve të Apple është azhurnuar disa orë më parë me profilet e drejtuesve në formën e Memoji. Në këtë rast, Memojitë e drejtorëve shfaqen në faqen e internetit duke zëvendësuar fotot e vërteta të këtyre, logjikisht përfshirë Tim Cook dhe të tjerët.

Këtë vit priten ndryshime të mëdha në sistemet e ndryshme operative, por nuk ka shumë rrjedhje në këtë drejtim, të paktën tani për tani. Ndryshimet më të mëdha mund të jenë në iPad me versionin e tij të ri iPadOS por ne gjithashtu presim lajme në pjesën tjetër të sistemeve operative.

Për të festuar botën e Emoji, kompania Cupertino ndryshoi avatarët për këto Memoji në 2018, por kësaj here ata kanë shkuar një hap më tej dhe kanë ndryshuar plotësisht imazhet për Memojis krijuar në imazhin dhe ngjashmërinë e menaxherëve. Këtë herë ata kanë shtuar vetëm kokat, nuk ka asnjë pjesë të trupit në foto sikur të ketë ndodhur atë vit 2018.

Gjithçka është gati për të filluar prezantimin e Sot e hënë 7 qershor i cili pritet të tregojë versionet e reja të sistemeve të ndryshme operative të kompanisë. Mos harroni se ju do ta keni ngjarjen drejtpërdrejt në faqen e internetit të Apple dhe gjithashtu nga faqja jonë e internetit.

Mos harroni se ne do të kryejmë një mbulim të gjerë me artikuj, lajme në Twitter dhe në rrjetet e tjera sociale. Ne tashmë po presim me padurim që kjo ngjarje të fillojë dhe të shohim lajmet që Apple paraqet në fjalën kryesore, ditët në vijim takimet dhe kurset mbahen midis zhvilluesve dhe inxhinierëve të kompanisë, kështu që Gjatë gjithë javës do të kemi lajme për këtë WWDC 2021.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.