Merrni DearMob iPhone Manager falas, menaxhoni iPhone tuaj në një mënyrë të thjeshtë

DearMob, transfero informacionin nga një iPhone në tjetrin

DearMob iPhone Manager është një mjet që do t'ju lejojë të menaxhoni të gjitha skedarët që keni në iPhone tuaj, madje duke krijuar një kopje rezervë me disa klikime të thjeshta. Me këtë aplikacion, ju mund të menaxhoni me lehtësi foto, video, dokumente, lista muzikore dhe shumë më tepër.

Ju gjithashtu mund të eksportoni të gjitha imazhet në kompjuterin tuaj Mac, është një nga opsionet për të lënë hapësirë ​​në iPhone, kështu që ne do ta mbajmë të gjithë atë paketë fotografish në mënyrë të sigurt. Kjo detyrë mund të kryhet me një aplikacion në disa hapa të thjeshtë.

DearMob iPhone Manager është një aplikacion perfekt për të kopjuar gjithçka që ka rëndësi për ju në iPhone tuaj dhe gjithashtu tani ka një promovim për të marrë një licencë falas dhe se mund të përfitoni deri në 30 gusht.

promo e dashur

Nëse doni të dini më shumë rreth DearMob iPhone Manager, atëherë ne ju tregojmë se cilat janë tiparet kryesore të tij:

Gjithçka nën kontroll

Ju mund të shikoni paraprakisht fotot, videot, muzikën dhe skedarët e iPhone direkt nga një kompjuter; importojnë dhe eksportojnë në mënyrë fleksibile media, kontaktet, mesazhet, ruajnë të dhënat e aplikacionit; krijoni një kopje rezervë dhe rivendosni iPhone, të gjitha nën kontrollin e aplikacionit.

Me DearMob iPhone Manager ofron një mënyrë të thjeshtë për të transferuar fotot në të gjithë iPhone, iPad dhe Mac me rezolucion të plotë, duke ruajtur të dhënat EXIF. Ju mund të kaloni shpejt pa pasur nevojë të përdorni iTunes ose ndonjë aplikacion tjetër, pasi ai është një mjet që bën gjëra shtesë për aplikacionin Apple.

Shpejtësia e transferimit të të dhënave

menaxher i dashur i iphone

Possibleshtë e mundur të transferoni rreth 100 skedarë fotografikë në vetëm disa sekonda, aplikacioni punon me një shpejtësi mjaft të shpejtë dhe të besueshme. Transferimi maksimal me të cilin punon është 10.000 skedarë në të njëjtën kohë, ju mund të shkoni nga një vend në tjetrin me këtë grup skedarësh, pasi mund të funksionojë me foto, video dhe skedarë të tjerë.

Ka një menaxher që thjeshton të gjithë procesin në vetëm disa minuta, kështu që krahu juaj nuk duhet të dridhet kur shumë gjëra ndodhin në të njëjtën kohë. Mund të përzihet, imazhe me video, si dhe skedarë të tjerë nga iPhone-i ynë, funksionon edhe në tabletin iPad.

Ju lejon të transferoni muzikë dhe të menaxhoni listat tuaja

Ka sinkronizim të dyanshëm me shpejtësi të shpejtë, shton muzikë të të gjitha llojeve pa u varur nga iTunes, një aplikacion që bëhet thelbësor kur përdorni iPhone ose një produkt tjetër Apple. Eksporto, modifiko dhe fshi këngët, menaxho muzikë pa humbje të cilësisë.

ManagerMob iPhone i dashur konverton lloje të ndryshme të formatit në MP3 dhe AAC, ndër ata që mbështeten janë OGG, FLAC, WMA dhe WAV në formatin më universal për riprodhim në çdo pajisje. Ju lejon gjithashtu të krijoni zile telefonike me muzikë iPhone, gjithashtu do t'ju japë mundësinë e transferimit të toneve në iPhone pa nevojën e iTunes.

Transferoni videot tuaja

DearMob, transfero informacionin nga një iPhone në tjetrin

DearMob iPhone Manager jo vetëm që punon me imazhe, aplikacioni merret me përdorimin e videove, ai ka përpunim të përshpejtuar të GPU për të transferuar filma 8K. Kësaj i shtohet fuqia për të rrotulluar një video anësore 90 gradë për të korrigjuar orientimin e gabuar të çdo lloj videoje.

Shndërroni video të pambështetura në MOV / MP4 të përputhshme me Apple duke sinkronizuar iPhone me aplikacionin, eksportoni video të mëdha për të liruar hapësirë ​​në telefonin tuaj.

Encrypt të dhënave me fjalëkalim

Me DearMob iPhone Manager është e mundur të kriptoni të dhënat e fjalëkalimit të iPhone, fotot dhe skedarët mediatik me një algoritëm të gradës ushtarake. Pasi të keni arritur të bëni një kopje rezervë, mund të shtoni një fjalëkalim në skedar për ta bërë atë të pathyeshëm.

Sigurisë i shtohet mundësia për të kthyer fotografitë, skedarët multimedialë dhe librat në formatin e pajtueshëm të Apple. Konvertimi i skedarëve të papajtueshëm është një nga opsionet shtesë të këtij aplikacioni.

Përfundim mbi DearMob iPhone Manager

dashur menaxher iphone 2

Me menaxhimin e DearMob iPhone Manager mund të keni të gjitha skedarët në iPhone tuaj në rregull, qofshin imazhe, video apo të tjerë. Ai gjithashtu ka një version për Windows dhe Mac, kështu që mund ta përdorni praktikisht në çdo kompjuter.

Isshtë një aplikacion i rekomanduar që të keni në iPhone, duke qenë edhe më i fuqishëm se iTunes.

Shkarkoni DearMob iPhone Manager

Licenca falas DearMob iPhone Manager do të jetë në dispozicion deri më 30 gusht për përdoruesit e Windows dhe Mac OS X. Mund ta merrni kjo lidhje dhe shtoni kodin e mëposhtëm të licencës:

  • Nëse përdorni Mac: CDUPC-V55MV-W6J5A-ONLSX
  • Nëse përdorni Windows: CCCWO-JXMJT-HYCJI-F75FH

Nëse doni që versioni i plotë i aplikacionit të shijojë azhurnime gjatë gjithë jetës, mund të përdorni kuponin "PROMO" për ta marrë atë me gjysmën e çmimit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.